REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Nowa Margaret i muzyka dla czarownic. Sprawdzamy premiery płytowe tygodnia

Chcecie nadrobić muzyczne nowości ostatnich dni, a nie wiecie od czego zacząć? Podpowiadamy.

13.02.2021
14:21
premiery muzyczne
REKLAMA
REKLAMA

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o mediach, filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Margaret — Maggie Vision

Margaret zapowiada nowe otwarcie w swojej karierze. Na jej najnowszym albumie, następcy „Gaja Hornby” sprzed dwóch lat, słychać mocno inspiracje hip hopem. Do współpracy przy albumie Margaret zaprosiła m.in. Kukona i Otschodzi, a w singlu Sold Out śpiewa (i rapuje) Natalia Szroeder.

Django Django — Glowing in the Dark

Czwarty album długogrający pochodzącego z Londynu zespołu. Jeśli macie ochotę na ucieczkę od szarości, ta płyta może być dla was. Gościnnie w jednym z utworów śpiewa Charlotte Gainsbourg.

Aurora — Music for the Fellow Witches Out There

Drogie czarownice i czarodzieje, ta kolekcja piosenek jest dla was... wszystkich niezrozumianych dusz - tymi słowami Autora zajawiła nową EP-kę w mediach społecznościowych. Pochodząca z Norwegii, obdarzona eterycznym głosem wokalistka ma już na koncie dwa albumy długogrające.

Slowthai — tyron

Drugi długogrający album brytyjskiego rapera (pierwszy nominowany był do Mercury Prize). Przed odsłuchem przygotujcie się na sporą dawkę melancholii.

Virginia Wing — Private Life

Virginia Wing to nie pseudonim jednoosobowej działalności, a nazwa grupy z Manchesteru. Na albumie „Private Life" znajdziecie dużo poszukującego indie popu. Jak sugeruje sam tytuł i okładka, znajdą się też refleksje na temat życia w lockdownie.

REKLAMA

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA