REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Odpręż się i posłuchaj nowych muzycznych premier. Na te albumy warto zwrócić uwagę

Ten piątek nie należał może do najlepszych, jeśli chodzi o ilość interesującej nowej muzyki. A jednak na liście premier znalazło się kilka perełek.

23.03.2019
13:00
premiery płytowe marzec 2019
REKLAMA
REKLAMA

Najciekawsze premiery płytowe minionego tygodnia:

Apparat - LP5

Sascha Ring aka Apparat obecny jest na scenie muzyki elektronicznej od prawie dwóch dekad. Obok działalności solowej, znany jest również z pracy w składzie Moderat. „LP5” to jego pierwsza samodzielna płyta od wydanej w 2013 roku „Krieg und Frieden (Music For Theatre)”. Na najnowszym wydawnictwie znajdziecie dużo delikatnych i subtelnych momentów, zaraz obok przestrzennych, głębokich kompozycji.

Lucy Rose - No Words Left

Czwarty album studyjny Brytyjki to następca „Something's Changing” z 2017 roku. To zbiór emocjonalnych, subtelnych, zahaczających o indiefolk kompozycji, w które autorka wlała wiele osobistych historii.

These New Puritans - Inside The Rose

Według oficjalnej informacji prasowej nowe piosenki brytyjskiego zespołu opowiadają o pięknie, transcendencji, pożądaniu, zapomnieniu, ekstazie i oczach. „Inside The Rose” to czwarty album w dyskografii grupy, pierwsze wydawnictwo po prawie sześcioletniej przerwie.

Shlohmo - The End

REKLAMA

Amerykański producent Henry Laufer prezentuje swój trzeci album długogrający. Jak zwykle u niego bywa, jest trochę witch house'u i ambientu, czasem sennie i spokojnie, a czasem niepokojąco. Fani dotychczasowej twórczości powinni być zadowoleni.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA