REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. Seriale /
  4. VOD

Netflix i HBO GO to za mało. Sprawdzamy, co w listopadzie pojawi się na innych platformach VOD

Chociaż zwykle skupiamy się na premierach Netfliksa i HBO GO, to nie znaczy, że ignorujemy inne serwisy VOD. Oferta pozostałych platform również godna uwagi. Dowodzą tego nowości zmierzające na nie w listopadzie.

30.10.2020
21:51
premiery vod listopad 2020
REKLAMA
REKLAMA

Netflix i HBO GO to za mało? Nie ma problemu. W Polsce funkcjonuje o wiele więcej platform VOD i w ich ofercie z pewnością znajdziecie coś dla siebie. W Canal+ telewizja przez internet, Apple TV+, czy Amazon Prime Video w listopadzie nie zabraknie bowiem interesujących premier.

Serwisy VOD na listopad 2020 – oferta dostawców innych niż Netflix i HBO GO:

Queen i Slim

Queen i Slim spotykają się na romantycznej randce. Coś jednak nie idzie po ich myśli. Zostają zatrzymani przez policję, a ich spotkanie przybiera coraz bardziej dramatyczny obrót. W roli Slima zobaczymy tu znanego z „Uciekaj!” Daniela Kaluuya.

Premiera filmu 4 listopada w Canal+ telewizja przez internet.

To chyba najbardziej wyczekiwany serial tej jesieni. Jest to adaptacja powieści Szczepana Twardocha pod tym samym tytułem. Akcja rozgrywa się w Warszawie w 1937 roku. Stolica już odczuwa skutki faszystowskiej polityki Niemiec. Tymczasem na jej terenie rozgrywa się walka o władze. Miastem trzęsie bowiem żydowski gang, a miejsce jego przywódcy chce zająć pewien żydowski bokser.

Premiera serialu 6 listopada w Canal+ telewizja przez internet.

Instynkt pierwotny

Nie ma to jak akcyjniak z Nicolasem Cage’em. Aktor wciela się tu w myśliwego, który przemyca egzotyczne zwierzęta do ZOO. Podczas jednej ze swoich wypraw będzie musiał zmierzyć się jednak z najniebezpieczniejszym stworzeniem na Ziemi. Do jego samolotu trafia bowiem pewien morderca.

Premiera filmu 28 listopada w Canal+ telewizja przez internet.

Inne ciekawe nowości:

  • Zew krwi 7/11
  • Brudna gra 14/11
  • Powitanie słońca 28/11

The Pack

12 nietypowych drużyn. Każda z nich składa się z psów i ich opiekunów. Rywalizują ze sobą w ekscytujących wyzwaniach. Zwycięzca zgarnie pół miliona dolarów, a ćwierć miliona zostanie wpłacone na cele charytatywne.

Premiera programu 20 listopada w Amazon Prime Video.

Ogniste kule: Goście z odległych światów

Od niepamiętnych czasów człowiek rozmarzony spoglądał w niebo i zastanawiał się jakie tajemnice w sobie kryje. Werner Herzog i Clive Oppenheimer w swoim dokumencie zabierają nas w podróż po naszej planecie, badając meteoryty, meteory i komety.

Premiera filmu 13 listopada w Apple TV+.

Kino Świat VOD

Listopad

Jak sam tytuł wskazuje, na obejrzenie tego filmu nie ma lepszego miesiąca niż listopad. Jest to skąpana w czerni i bieli opowieść o mieszkańcach pewnej estońskiej wioski, którzy bardzo chętnie zawierają pakty z diabłem. Powołują w ten sposób do życie tajemnicze stworzenia, mające być im posłuszne. Tymczasem muszą też stawić czoła wilkołakom, duchom i zarazie.

Premiera filmu 13 listopad w Kino Świat VOD.

Jak być dobrą żoną

REKLAMA

Juliette Binoche wciela się tutaj w surową prowadzącą szkołę dla dziewcząt. Podczas gdy nastroje społeczne zaczynają skłaniać się ku feminizmowi, ona chce uczyć nastolatki jak być perfekcyjną żoną i panią domu. Po śmierci męża jej działania stają się coraz bardziej zdecydowane. Aż do czasu, gdy zaczyna mieć wątpliwości w słuszność swoich poczynań.

Premiera filmu 20 listopad w Kino Świat VOD.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA