REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

"Prism" coraz bliżej - szczegóły nowego albumu Katy Perry

Tak jak wcześniej wspominaliśmy, 22 października ukaże się nowy (już trzeci) krążek Katy Perry. Do premiery coraz bliżej, a my już poznaliśmy szczegóły nadchodzącego wydawnictwa.

05.10.2013
9:59
„Prism” coraz bliżej – szczegóły nowego albumu Katy Perry
REKLAMA

"Prism", bo taki tytuł otrzymał nowy album Katy, zapowiada się na równie hitowy krążek co poprzednie "Teenage Dream" i "One Of The Boys". Wokalistka na swoich tylko dwóch albumach napłodziła mnóstwo do dziś uwielbianych hitów jak np. "I Kissed a Girl", "Hot'n Cold", "California Gurls" czy "Last Friday Night". Poza przebojem "Roar" poznaliśmy jeszcze dwa kolejne utwory - "Walking On Air" oraz "Dark Horse", w którym gościnnie pojawił się raper Juicy J. Jednak, według oficjalnych informacji nie są one singlami z płyty, a te właściwe poznamy później.

REKLAMA

Nad brzmieniem "Prism" z Katy pracowali niezawodni Dr. Luke i Max Martin. Do niektórych utworów swoje palce przyłożyli również m.in. wokalistka i autorka tekstów Bonnie McKee, tacy producenci jak Bloodshy czy Greg Wells, a także Sia i Emeli Sande. Na podstawowej edycji albumu znajdzie się trzynaście utworów, w wersji rozszerzonej będą trzy dodatkowe. Tracklista "Prism" prezentuje się następująco:

REKLAMA

1. Roar
2. Legendary Lovers
3. Birthday
4. Walking On Air
5. Unconditionally
6. Dark Horse
7. This Is How We Do
8. International Smile
9. Ghost
10. Love Me
11. This Moment
12. Double Rainbow
13. By the Grace of God
Dodatkowe utwory z wersji deluxe:
14. Spiritual
15. It Takes Two
16. Choose Your Battles

Album można przedpremierowo zamawiać na iTunes.
1262891_10151637808506466_871360583_o

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA