REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

"Prometeusz" - trzeci klip promujący "Labirynt Babel" od B.O.K. już w Sieci

Ostatni przedpremierowy utwór z najnowszej płyty składu B.O.K. (Bisz, Oer, Kay) - "Promoteusz", został udostępniony przed kilkunastoma minutami na YouTube. Ci, którzy po "Labiryncie Babel" spodziewali się klimatu podobnego do tego, co Bisz zaprezentował na "Wilku chodnikowym", mogą być srodze zawiedzeni. 

30.10.2014
15:03
„Prometeusz” – trzeci klip promujący „Labirynt Babel” od B.O.K. już w Sieci
REKLAMA

I to wcale nie dlatego, że "Labirynt" jest płytą po prostu gorszą, nie. Jest natomiast albumem zdecydowanie innym - cięższym i trudniejszym, tak pod względem muzyki, jak i tekstów. Miałem już okazję przesłuchać cały krążek i po pierwszym odsłuchu jestem nim absolutnie oczarowany. Uderzył w moje czułe struny. Recenzja już niebawem.

REKLAMA

REKLAMA

"Prometeusz" to w moim odczuciu jeden z lepszych kawałków na "Labiryncie Babel", technicznie absolutnie urzekający. Zalatujący nieco post-apokalipsą teledysk nie jest może szczytem osiągnięć, ale całkiem zgrabnie komponuje się z muzyką. To na pewno najciekawszy ze wszystkich trzech opublikowanych dotychczas klipów.

Płyta ukaże się 31 października, nakładem wytwórni Aptaun Records. "Mindfuck", czyli poprzedni promujący ją utwór, oraz pełną tracklistę, znajdziecie tutaj.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA