REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki

Promocja na książki w Biedronce. Ciekawe tytuły w rozsądnych cenach

Każda okazja jest dobra by kupić książkę. Od dziś rusza promocja w Biedronce na rozmaite tytuły. Całą masę bestsellerowych pozycji kupimy w najniższych cenach. Wśród nich spory wybór książek dla dorosłych i dzieci. 

18.12.2017
11:40
Promocja na książki w Biedronce. Ciekawe tytuły w dobrych cenach
REKLAMA
REKLAMA

W ofercie dostępnych jest ponad 30 tytułów, pośród których znajdziemy liczne kryminały i thrillery. Wśród pozycji nie zabranie również książek kulinarnych czy poradników. W Biedronce można będzie kupić także rozmaite książki przeznaczone dla najmłodszych. Powieści i poradniki kupimy za 24,99 lub 27,99 zł, a książki dla dzieci za 14,99 lub 19,99 zł.

Książki w Biedronce – jakie tytuły warto kupić?

Mirror, mirror

 class="wp-image-117385"

Debiutancka książka autorstwa słynnej modelki Cary Delevingne. Utrzymana w klimacie thrillera opowieść o paczce znajomych, których połączyła miłość do muzyki. Ich sielanka zostaje przerwana po tym, jak jedna z przyjaciółek zostaje wyciągnięta z rzeki. Dziewczyna zapada w śpiączkę, co odbija się na jej znajomych, którzy w różny sposób radzą sobie z traumą. Wbrew ustaleniom policji o nieudanej próbie samobójczej, jeden z bohaterów postanawia dowieść prawdy i znaleźć prawdziwą przyczynę koszmarnego wypadku.

 Ludzie na drzewach

 class="wp-image-117388"

Książka Hanyi Yanagihary to przejmująca opowieść o podróży głównego bohatera w nieznane zakątki Pacyfiku. Zderzenie kultur i niecodzienne okoliczności powodują zupełne przewartościowanie i odmianę życia amerykańskiego lekarza. W pełnej napięcia historii znajdziemy mnóstwo pytań o moralność i różnice między dobrem a złem. Książka jest próbą poradzenia sobie z wieloma życiowymi dylematami.

 Doktor Sen

 class="wp-image-117391"

Kolejna pozycja na koncie mistrza grozy, będąca jednocześnie kontynuacją legendarnego Lśnienia. To przepełniona mrokiem i walką dobra ze złem opowieść o grupie staruszków z Prawdziwego Węzła, którzy przemierzają Amerykę w poszukiwaniu pożywienia. Ich prawdziwe zamiary poznaje rezolutna dwunastolatka, która odkrywa, że sędziwi mężczyźni są tak naprawdę istotami żywiącymi się tajemniczą substancją wytwarzaną poprzez tortury na obdarowanych mocami dzieciach.

Orange Is the New Black. Dziewczyny z Danbury

 class="wp-image-117394"

Wznowione wydanie popularnej książki autorstwa Piper Kerman, na podstawie której powstał serial Netfliksa. To spisanie doświadczeń autorki, która trafiła do więzienia w związku z przemytem narkotyków. Wywodząca się z wyższej klasy średniej Piper zderza się z więzienną rzeczywistością, przepełnioną przemocą i nierównościami rasowymi, w której każdy dzień jest nie lada wyzwaniem. Tym bardziej jeśli w więzieniu spotyka się swoją dawną kochankę, która przyczyniła się do twojej odsiadki...

 Pierwszy śnieg

 class="wp-image-117397"

Kolejna pozycja na koncie pioniera kryminału – Jo Nesbo, której ekranizację mogliśmy do niedawna podziwiać na ekranach kin. Po okolicach Oslo ponownie grasuje seryjny morderca. Komisarz Harry Hole otrzymuje anonimowy list podpisany przez Bałwana. W tym samym czasie, policjant odkrywa powiązanie kilku morderstw, których dokonywano zimą. Bohater dostrzega, że ofiary zawsze są zamężnymi kobietami, a na miejscach ich zbrodni pojawia się ulepiony bałwan. To opowieść pełna napięcia i ciekawych zwrotów akcji, od której nie można się oderwać.

 Smakoterapia

 class="wp-image-117400"

Książka napisana przez Iwonę Zasuwę, polską wokalistkę i chórzystkę, która przez chorobę syna bliżej zainteresowała się kuchnią specjalistyczną. Autorka uważa, że nasze zdrowie powiązane jest z tym, co jemy, jedzenie może być zatem skutecznym lekarstwem w walce z licznymi chorobami. Smakoterapia udowadnia, że ekologiczna i przemyślana kuchnia jest nie tylko smaczna, ale przede wszystkim pożyteczna. W książce znajdziemy liczne przepisy, które mimo ograniczeń dietetycznych są proste w wykonaniu, smaczne i niepozbawione finezji.

A co poza tym?

Poza wymienionymi tytułami w ofercie sklepu znajdą się również książki autorstwa Kossaka, Mankella czy Hoovera. Więcej informacji dotyczących asortymentu znajdziemy TUTAJ.

Na sklepowych półkach Biedronki znajdziemy także szeroką gamę książek dla dzieci. Wśród nich pojawią się publikacje poświęcone Kucykom Pony, Autom czy Gwiezdnym wojnom. Nie zabraknie również kolorowanek, wyklejanek czy pozycji z plakatami i szablonami. Fani piłki nożnej będą mogli poczytać pozycje poświęcone ich ulubionym piłkarzom. Pełną listę tytułów zobaczymy TUTAJ.

REKLAMA

Do kiedy trwa promocja?

Promocja w Biedronce potrwa od dzisiaj do 31 grudnia.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA