REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki

Promocja na książki w Biedronce. W ofercie powieść Toksyna, na podstawie której Patryk Vega kręci serial

W najnowszej promocji Biedronki dostępnych jest kilkanaście bestsellerów. Wśród nich znajduje się Toksyna, która stała się inspiracją dla nowego serialu Patryka Vegi.

12.03.2018
12:39
Biedronka promocja na książki
REKLAMA
REKLAMA

W ofercie znalazło się 19 tytułów beletrystycznych, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Oprócz tego w sieci sklepów dostępne są książki dla dzieci, poradniki oraz książki kulinarne. Za pozycje przeznaczone dla najmłodszych zapłacimy 5,99 zł, za tytuły poświęcone stylowi życia 19,99 zł, a za bestsellery 24,99 zł.

Promocja na książki w Biedronce – co warto kupić?

Biedronka promocja na książki class="wp-image-141928"

Powieść autorstwa Sławomira Jastrzębowskiego, znanego przede wszystkim jako redaktor naczelny Super Expressu. Główny bohater to seksoholik, homofob, mizogin, sterydziarz i wielbiciel poezji. Na co dzień prowadzi warszawską agencję pijarową, która wykonuje różne zlecenia dla polityków. Dzięki temu może poznać brudne mechanizmy rządzące tym światkiem. Patryk Vega utrzymuje, że jest to najbardziej chora rzecz, jaką przeczytał. Reżyser zapowiedział także powstanie inspirowanego książką serialu.

Na skraju załamania

Biedronka promocja na książki class="wp-image-141931"

W czasie deszczowej nocy Cass Anderson dostrzega zaparkowany w lesie samochód. Siedząca w nim kobieta, której bohaterka chce pomóc, ginie w tajemniczych okolicznościach. Anderson nie tylko nie może się pozbierać, ale czuje, że cały czas jest obserwowana. Do tego pojawiają się u niej kłopoty z pamięcią. Nie wie, czy zażyła lekarstwa, gdzie jest jej samochód ani czy kuchenny nóż nie był pokryty krwią… W ofercie dostępna jest także inna książka B.A. Paris - Za zamkniętymi drzwiami.

W domu

Biedronka promocja na książki class="wp-image-141934"

Jak na razie ostatni tom z cyklu Harlana Cobena o Myronie Bolitarze. W zamożnej okolicy dochodzi do niezwykłego porwania. Dwaj sześcioletni chłopcy znikają ze swojego domu w biały dzień. Dziewięć lat później jeden z nich niespodziewanie odnajduje się w Londynie. Na prośbę swojego przyjaciela Wina Lockwooda Myron postanawia przyjrzeć się sprawie. Rozpoczyna się niebezpieczna gra, w której agent nie może nikomu ufać.

Ta dziewczyna

Biedronka promocja na książki class="wp-image-141940"

Thriller psychologiczny autorstwa Michelle Frances, byłej scenarzystki i producentki BBC. Laura ma praktycznie wszystko. Pracuje w stacji telewizyjnej, żyje w szczęśliwym małżeństwem, a 23-letni syn Daniel dostarcza wielu powodów do dumy. Gdy chłopak przedstawia rodzicom Cherry, swoją dziewczynę, kobieta nie jest przekonana co do jego wybranki. Marząca o statusie Laury dziewczyna wydaje się skrywać jakiś sekret. By to sprawdzić, zazdrosna matka rozpuszcza okrutne kłamstwo, które odmieni życie całej rodziny.

A co poza tym?

W promocji znajdziemy także Martwych za życia, czyli siódmy tom cyklu Grahama Mastertona o Katie Maguire. Na fanów silnych postaci kobiecych czekają m.in. Saszeńka Simona Montefiore czy Kobiece drogi. Polskie bohaterki II wojny światowej Tomasza Kubickiego. Pełną listę dostępnych tytułów znajdziecie TUTAJ. Z kolei objęte promocją poradniki wymienione są pod tym adresem, a książki dla dzieci TUTAJ.

REKLAMA

Do kiedy trwa promocja?

Oferta obowiązuje do 23 marca tego roku lub do wyczerpania zapasów.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA