REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Audiobooki /
  3. Muzyka

1500 albumów mp3 taniej o połowę i coś innego do posłuchania

Na empik.com promocja tym razem nie na fizyczne nośniki, a pliki mp3 - taniej możemy posłuchać 1500 albumów muzycznych oraz audiobooki dla zakochanych. Muzyczne pliki zostały przecenione aż o 50%, natomiast książki do słuchania o 45%.

03.02.2014
12:00
Promocje na empik.com - muzyka i audiobooki taniej do 50%
REKLAMA

Co ciekawego znajdziemy wśród kilkudziesięciu tysięcy piosenek do pobrania na komputery bądź urządzenia mobilne? Kolekcję utworów Bruce'a Springsteena (lata 1973 - 2012), który w tym roku wydał swoją nową płytę, "A Joyful Noise" Gossip, utwory duteru skrzypków - 2CELLOS, najlepsze hity Arethy Franklin, królowej muzyki soul, płyty Jennifer Lopez czy Beyoncé. Poza tym dużo The Best Of wielu gwiazd estrady i trochę muzyki filmowej.

REKLAMA

Empik.com już próbuje wprowadzić nas w walentynkowy nastrój, choć nie robi tego za pomocą tony serduszek. Z okazji nadchodzącego święta możemy nabyć na nasz dysk audiobooki, opowiadające historie z miłością na pierwszym planie. Nabyć możemy powieści Nicholasa Sparksa, Hosseini'ego Khaleda czy Katarzyny Michalak. Żaden z audiobooków nie przekracza ceny 20 złotych.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA