REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki

Przedwiosenna promocja - codziennie jeden e-book za 9,99 zł

Zaczęło się dziś i potrwa przez kolejne trzydzieści dni - Przedwiośnie ze Światem Książki, czyli każdego dnia jeden e-book do nabycia za 9,99 zł.

O tym, że zbliżająca się wiosna wprawia w radosny nastrój wszystkich, wliczając twórców e-bookowych promocji pisaliśmy już wczoraj ("Wiosno nacieraj"). Jak się jednak okazuje, to nie koniec dobrych wieści. Obojętny na uroki zbliżających się słonecznych dni nie pozostał także portal woblink.com. W efekcie czytelnicy mogą cieszyć się Przedwiośniem. Tym razem jednak nie o Żeromskim tu mowa. Oferta dotyczy Przedwiośnia ze Światem Książki, a w niej każdego dnia jeden e-book w cenie 9,99 zł.

01.03.2013
19:27
Przedwiosenna promocja - codziennie jeden e-book za 9,99 zł
REKLAMA
REKLAMA

Dziś promocją objęta została stworzona przez Andrzeja Andrusiewicza biografia dobrze wszystkim znanej cesarzowej: Katarzyna Wielka. Prawda i mit. Z pozycji tej wyłania się prawdziwy obraz niemieckiej księżniczki, która przez ponad trzydzieści lat władała Rosją. Andrusiewicz, korzystając z licznych źródeł, rozprawia się z fałszymi podaniami na jej temat. Czytelnicy mają szansę na zapoznanie się z ogromem faktów z życia kobiety, a także z informacjami dotyczącymi jej bliskiego otoczenia i sceny politycznej.

REKLAMA

Katarzyna II Wielka to postać niezwykle barwna i charakterystyczna. Nazywana Semiramidą Północy, przez wielu postrzegana była jako władczyni, kierująca się ideami oświecenia, przez innych jako bezwzględna caryca, dążąca do własnych celów bez zważania na konsekwencje. Wielka mądrość, czy wielkie okrucieństwo? Przeczytanie proponowanej pozycji niewątpliwie ułatwi odnalezienie odpowiedzi na to pytanie.

Katarzyna Wielka. Prawda i mit to książka, której autor skoncentrował się przede wszystkim na tym, co obiektywne. Jeśli poszukujecie konkretów, bez wątpienia w tej pozycji Wam ich nie zabraknie. Jeśli jednak preferujecie nieco luźniejszy styl i odrobinę swobody, proponujemy poczekać do jutra na kolejną ofertę z cyklu "Przedwiośnie".

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA