REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Harley Quinn wraca do akcji. Nowy zwiastun filmu „Ptaki Nocy”

Premiera filmu „Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja niejakiej Harley Quinn)” zbliża się wielkimi krokami. Z tej okazji w sieci zadebiutował właśnie nowy zwiastun produkcji i pełen jest nowych scen. 

09.01.2020
18:25
Ptaki Nocy - kadr z filmu
REKLAMA
REKLAMA

Margot Robbie wraca do roli Harley Quinn. Australijska aktorka, która wcielała się w charakterystyczną komiksową postać w filmie „Legion Samobójców” z 2016 roku, ponownie wystąpi w roli zadziornej bohaterki w nowym filmie, rozgrywającym się po wydarzeniach tamtego obrazu.

Harley rozstała się z Jokerem i z trudem przeżywa rozstanie. Kobieta będzie musiała jednak szybko poradzić sobie ze smutkiem, gdyż okazuje się, że w międzyczasie zdążyła sobie narobić kilkoro wrogów wśród bardzo złych ludzi.

Na życie dziewczyny zdaje się czyhać Czarna Maska, groźny przestępca, który od niedawna rządzi półświatkiem Gotham. Harley, chcąc się bronić przed atakami jego ekipy, postanawia stworzyć swoją własną drużynę. Traf chce, że w mieście łatwo znaleźć niejedną kobietę, która chce się wyemancypować, jak zauważa sama zainteresowana.

W ten sposób Quinn zbiera grupę Ptaków Nocy. W jej skład wchodzą: Czarny Kanarek, Łowczyni, Renee Montoya i Cassandra Cain. Razem mają większe szanse na przechytrzenie złoczyńcy i utrzymanie się przy życiu.

Legion samobójców - kadr z filmu class="wp-image-363150"
REKLAMA

Nowy zwiastun zapowiada kolejną porcję pstrokatej i rozpędzonej akcji, ukazanej w rytm charakterystycznej, żwawej muzyki. Film wydaje się mieć jednak zupełnie inny klimat od „Legionu samobójców”, co może jedynie działać na plus nowego przedsięwzięcia. „Suicide Squad” mimo ciekawej warstwy formalnej oraz dobrego aktorstwa Robbie, raczej zawiodło oczekiwania widzów. Oby tym razem wyszło to lepiej.

Film „Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja niejakiej Harley Quinn)” trafi do kin już 28 lutego.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA