REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. VOD

„Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)" już dziś w HBO GO

Jeśli szukasz naprawdę dobrej zabawy, kolorów, fajerwerków, brawurowej i przerysowanej gry aktorskiej, to dzisiaj w HBO GO debiutuje film o podejrzanie długim tytule, czyli „Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)”.

31.01.2021
13:00
ptaki nocy hbo go premiera
REKLAMA
REKLAMA

„Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)” to obraz, który może nie powalił krytyków na kolana, ale wielu widzom spodobał się napakowany akcją i bardzo dowcipny film superbohaterski. Choć to za duże słowo, bo przecież główna bohaterka z superbohaterami ma tyle wspólnego, że ci próbują ją złapać lub przynajmniej pokonać. A jednak – nietypowe łotry ogląda się z nie mniejszym zainteresowanie niż ich adwersarzy.

Produkcja „Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)” opowiada o tym, co spotkało Harley Quinn niedługo po jej rozstaniu Jokerem. Bohaterka będzie musiała nie tylko poradzić sobie z samym rozstaniem, ze swoją emancypacją i szukaniem własnej tożsamości, ale również z pewnym superłotrem.

W tym filmie jest absolutnie wszystko, czego zabrakło w „Legionie samobójców".

Jest łotr, którego rys nabija się z bananowych milionerów, są nieźle przerobione typowe klisze tego typu kina. Znalazło się również miejsce na świetnych przestępców z uniwersum DC, którzy już dawno powinni pojawić się na ekranie.

W filmie Cathy Yan i Christiny Hodson nie zabrakło neonowej akcji i naprawdę szalonego humoru. Jeśli nie zdążyliście obejrzeć „Ptaków Nocy...” w kinach, to koniecznie nadróbcie to w HBO GO.

„Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)" już dzisiaj w serwisie. W telewizji HBO emisja o 20:10.

REKLAMA

W rolach głównych zobaczycie: Margot Robbie, Rosie Perez, Mary Elizabeth Winstead, Jurnee Smollett, a także Ewana McGregora i Chrisa Messinę.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA