REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Agata Kulesza ponownie na tropie. Premiera 2. sezonu serialu „Pułapka” już dziś wieczorem

„Pułapka” Łukasza Palkowskiego okazała się wielkim hitem zeszłorocznej ramówki stacji TVN. Dziś zadebiutuje 2. sezon produkcji.

03.09.2019
18:33
Pułapka - Agata Kulesza
REKLAMA
REKLAMA

Pułapka” na podstawie scenariusza Karoliny Frankowskiej i Michała Godzica opowiada historię Olgi Sawickiej (Agata Kulesza), autorki powieści kryminalnych, która w trakcie prac nad nową książką trafia na ślad prawdziwej zbrodni sprzed lat. Próbując dowiedzieć się czegoś więcej o sprawie i zrozumieć motywy zbrodniarza, nieświadomie wplątuje się w groźną grę, która w zaskakujący sposób wpłynie na jej życie. Na dodatek sprawi, że kobieta sama znajdzie się w niebezpieczeństwie.

Pierwsza seria liczyła sobie sześć odcinków, które wyemitowano zeszłej jesieni. Produkcja zyskała tak dużą przychylność widzów, że dość szybko ogłoszono prace nad kontynuacją. Tym razem za kamerą stanął nie Łukasz Palkowski, a Adrian Panek, a opowieść dotykać będzie nowej sprawy kryminalnej. Całość rozegra się zaś w siedmiu odcinkach.

Drugi sezon to przede wszystkim nowa intryga kryminalna, która obudzi uśpione demony przeszłości - możemy czytać w oficjalnym streszczeniu fabuły 2. sezonu.

Życie Olgi runie niczym domek z kart, gdy na wokandę sądową trafi sprawa morderstwa ze szczególnym okrucieństwem. Szybko okaże się, że zabójca działał w taki sam sposób, jak bohater debiutanckiej powieści Sawickiej, „Bestia”. To sprawi, że autorka znowu zostanie wplątana w śledztwo. Szybko jednak postanowi wziąć sprawy w swoje ręce i rozpocznie własne dochodzenie.

Podczas odkrywania poszczególnych elementów zagadki, Olga stanie twarzą w twarz ze swoją przeszłością i zmierzy się z odpowiedziami na pytania, od których uciekała przez całe życie. A te sprowadzą na nią i jej najbliższych śmiertelne niebezpieczeństwo - dowiadujemy się z oficjalnego opisu fabuły.

W swojej przedpremierowej recenzji Joanna Tracewicz zdradziła że „2. sezon serialu wydaje się traktować widza z większym szacunkiem” niż seria nr 1, a „nowy sezon idzie mocniej w stronę thrillera psychologicznego niż kryminału”.

Można zatem spodziewać się, że jeśli byliście fanami 1. sezonu, 2. seria spodoba wam się jeszcze bardziej. Skoro była w stanie przekonać nawet największych jego przeciwników.

REKLAMA

2. sezon „Pułapki” zadebiutuje już dziś wieczorem na TVN o 21.30.

Nowe odcinki dostępne będą też na platformie streamingowej Player.pl.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA