REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV
  3. Seriale

Czy „Pułapka” będzie tak samo dobra, jak „Kruk” czy "Belfer"? Przekonamy się dziś wieczorem

„Pułapka” to nowy autorski serial kryminalny, którym chwali się stacja TVN. Dziś wieczorem obejrzymy pierwszy odcinek produkcji, w której główną rolę zagrała Agata Kulesza.

09.09.2018
9:00
pułapka tvn
REKLAMA
REKLAMA

Główną bohaterką serialu „Pułapka” jest Olga Sawicka, znana autorka powieści kryminalnych. Sawicka podczas szukania materiałów do swojej nowej książki, trafia na tajemniczą sprawę nastoletniej dziewczyny. Okazuje się, że zagadka jest również bardzo niebezpieczna. Pisarka odkrywa drugie dno historii dziewczyny.

Pierwszy odcinek serialu „Pułapka” TVN wyemituje dziś wieczorem.

W rolę pisarki Olgi Sawickiej wcieliła się Agata Kulesza. Oprócz niej w serialu pojawią się także m.in. Joanna Kulig, Leszek Lichota, Kinga Preis, Krzysztof Pieczyński, Mateusz Więcławek oraz debiutująca w dużej roli Marianna Kowalewska.

Wiem o swojej postaci, gdzie startuje i gdzie kończy. Gdy przeczytam scenariusz, to zawsze sobie myślę, czy chciałabym taką historię sama oglądać, czy ona mnie dotyka, czy mnie interesuje. W przypadku tego scenariusza tak było. Wzięłam, przeczytałam i mówię: "wow, fajnie". I bardzo było mi miło wrócić znowu do serialu - tak o swojej bohaterce opowiadała stacji TVN 24 Agata Kulesza.

REKLAMA

„Pułapka” składa się z sześciu odcinków. Autorami scenariusza są Karolina Frankowska i Michał Godzic. Reżyserem serialu został Łukasz Palkowski, odpowiedzialny m.in. za takie produkcje jak „Bogowie”, „Belfer” czy „Najlepszy”. Autorem zdjęć jest Marian Prokop („Listy do M.”, „Miasto 44”, „Belfer”). Producentami serialu są Tomasz Karpiński oraz Katarzyna Bielecka.

Pierwszy odcinek serialu „Pułapka” obejrzymy 9 września o godz. 21:30. Kolejne epizody w każdą niedzielę.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA