REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Trwają prace nad 2. sezonem The Punisher. Mamy pierwsze zdjęcia z planu

Netflix nie zwalnia tempa. Rozpoczęły się prace nad 2. sezonem The Punisher. W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia z planu.

12.03.2018
11:00
The Punisher sezon 2
REKLAMA
REKLAMA

Frank Castle, znany również jako Punisher, to jeden z najbrutalniejszych komiksowych antybohaterów. Jako brutalny mściciel oczyszcza ulice Nowego Jorku z gangsterów, zabójców czy gwałcicieli. Jednak głównym celem byłego żołnierza jest poznanie tożsamości morderców swojej rodziny.

Castle był już bohaterem kilku filmów, a dwa lata temu pojawił się w marvelowskim uniwersum Netfliksa. W 2. sezonie Daredevila w postać wcielił się Jon Bernthal, który w zeszłym roku powrócił do roli w serialu The Punisher. Miesiąc po premierze platforma VoD zleciła powstanie następnej serii poświęconej antybohaterowi.

W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia z planu 2. sezonu serialu.

Ekipa nakręciła już kilka scen w Bellmore w stanie Nowy Jork. Miejscem akcji jest prawdziwy bar, w którym – sądząc po wyglądzie Bernthala – dojdzie co najmniej do bijatyki. Choć wygląda na to, że w okolicy powstanie więcej ujęć do nowych odcinków, to wkrótce ekipa ma się przenieść na wschód USA.

Według doniesień That Hashtag Show w kolejnych epizodach pojawi się wątek szeryfa z Ohio. Niedawno do obsady kontynuacji serialu dołączyła także Georgia Whigham (Trzynaście powodów). Aktorka wcieli się w Amy Bendix, znaną fanom komiksów córkę stróża prawa i opiekunkę Franka. Wszystko wskazuje więc na to, że fabuła nowych odcinków oparta będzie na zeszycie Suicide Run, w którym Punisher cudem unika śmierci i dochodzi do siebie pod okiem szeryfa.

Pomimo tego, że antybohater będzie przebywał w miasteczku w Ohio, to część akcji i tak toczyć się będzie w Nowym Jorku.

REKLAMA

Można zatem spodziewać się powrotu znanych twarzy, takich jak Karen Page (Deborah Ann Woll) czy Billy Russo (Ben Barnes), choć ten pojawi się zapewne jako Jigsaw. Jon Bernthal zdradził także, że chciałby, aby w serialu pojawiły się postaci znane z innych produkcji z tego uniwersum, jak Daredevil, Jessica Jones czy Wilson Fisk. Miejmy nadzieję, że końcowa scena 1. sezonu, w której Punisher udaje się na terapię stresu pourazowego, nie była tylko picem na wodę i wątek traumy Franka będzie kontynuowany w premierowych odcinkach.

W tym roku obejrzymy nowe sezony przygód wszystkich członków The Defenders. Niedawno w Netfliksie pojawiła 2. seria Jessiki Jones. Również kilka dni temu pojawił się zwiastun kontynuacji Luke’a Cage’a, który powróci 22 czerwca. Następnie do katalogu platformy trafią kontynuacje Iron Fista i Daredevila, choć dokładne daty nie są znane. Nowego sezonu The Punisher należy więc się spodziewać dopiero w 2019 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA