REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Charakteryzacja w Bohemian Rhapsody zasługuje na nominację do Oscara. Zobacz nowe zdjęcia z filmu

Bohemian Rhapsody ma szansę zostać jednym z najlepszych filmów o muzykach w historii. Wszystko za sprawą niezwykłego podobieństwa aktorów do rzeczywistych członków zespołu Queen. W sieci pojawiły się nowe zdjęcia z filmu.

23.08.2018
22:30
Bohemian Rhapsody nowe zdjęcia
REKLAMA
REKLAMA

Ekranowa biografia zespołu Queen przeszła długą drogę. O projekcie mówiło się już w 2010 r., ale ciągłe zmiany personalne powodowały opóźnianie startu produkcji. Jednak wydaje mi się, że film tylko na tym zyskał, bo dobrana obsada prezentuje się wyśmienicie.

Nie inaczej jest na nowych zdjęciach z Bohemian Rhapsody.

Sceniczna prezencja grupy Queen przeszła do legendy i z pewnością będzie jednym z najistotniejszych elementów filmu. Jednocześnie będzie to nie lada wyzwanie dla aktorów, bo przecież tysiące zespołów poległo przy próbie odtworzenia tej koncertowej atmosfery. Ekipa Bohemian Rhapsody nie wydaje się mieć jednak takiego problemu.

Przy odpowiednim oświetleniu naprawdę ciężko uwierzyć, że na fotografiach nie widzimy Freddiego Mercury’ego i Briana Maya. Oczywiście charakteryzacja i kostiumy robią swoje, ale przecież nie tylko one decydują o podobieństwie do muzyków. Rami Malek i Gwilym Lee imponują mimiką i ruchami, dzięki którym zwyczajnie stają się członkami Queen. Przekonaliśmy się o tym w zwiastunie filmu, ale za każdym razem ich widok w nowej scenie robi niesamowite wrażenie.

Bohemian Rhapsody nowe zdjęcia class="wp-image-194458"
Źródło: http://collider.com/bohemian-rhapsody-images-rami-malek/
Bohemian Rhapsody nowe zdjęcia class="wp-image-194461"
Źródło: http://collider.com/bohemian-rhapsody-images-rami-malek/

Oby tylko wszystkie efekty z powodzeniem udało się przenieść do samej produkcji.

REKLAMA

Jestem jednak pełen optymizmu i wierzę, że Malek i Gwilym nie pokazali jeszcze widzom wszystkiego i w zanadrzu wciąż mają kilka sztuczek. Podobnie jak Ben Hardy i Joseph Mazzello, którzy wcielą się odpowiednio w Rogera Taylora i Johna Deacona. Oprócz wymienionych aktorów w filmie zobaczymy także znanego z Gry o tron Aidana Gillena, Toma Hollandera (Piraci z Karaibów) czy Mike’a Myersa (Austin Powers). Reżyserię obrazu powierzono Bryanowi Singerowi, którego w ostatnich tygodniach pracy zastąpił Dexter Fletcher.

Bohemian Rhapsody trafi do kin 2 listopada.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA