REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Jimmy Fallon i "Ignition" R. Kelly'ego w oldschoolowej wersji!

Ignition (Remix) R. Kelly'ego to utwór, który doczekał się już miana klasyka. Tym razem wziął go na warsztat nikt inny, jak amerykański prezenter Jimmy Fallon, razem ze swoimi kolegami z wokalnego tercetu The Ragtime Gals, odświeżając go w niesamowicie zabawnej wersji.

20.02.2014
18:46
R. Kelly "Ignition (Remix)" - zobacz niesamowitą wersję klasyka!
REKLAMA

Wydany w 2003 roku przez R. Kelly'ego utwór Ignition (Remix) stał się hitem i klasykiem R'n'B, który do dziś jest stałym elementem klubowych setów i playlist na domówkach. W zeszłym roku powstała nawet petycja, która nawoływała do... Zmiany hymnu Stanów Zjednoczoncyh, na właśnie tę kompozycję. Niestety próby te zakończyły się fiaskiem. Utwór jest jednak nadal żywy w świadomości wielu - dlatego też, w 11 lat po oficjalnym ukazaniu się singla i teledysku, piosenkę odświeżył Jimmy Fallon. Ten amerykański prezenter i komik, kilka dni temu, przejął prowadzenie talk show The Tonight Show, od wieloletniego prowadzącego ten program, Jaya Leno.

REKLAMA
anigif_enhanced-9313-1392791473-1

Numer został całkowicie przearanżowany na kwartet wokalny, tzw. barbershop. To typ muzyki popularny w przedwojennej Ameryce, którego charakterystyczną cechą są zarówno kostiumy - prążkowane marynarki, najczęściej w biało-czerwone pasy, a także idealnie dopasowane głosy wokalistów, które - w harmonii - tworzą unikatowy, piąty głos, jakby unoszący się nad całym zespołem.

REKLAMA

Jak wypada połączenie dwudziestopierwszowiecznego, imprezowego R'n'B, i eleganckich, wczesnodwudziestowiecznych wokali? Sprawdźcie poniżej. Efekt jest niesamowicie zabawny, ale jednocześnie bardzo przyjemny w odbiorze.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA