REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Rachael Taylor kolejną gwiazdą serialu „A.K.A. Jessica Jones”

Po Krysten Ritter i Davidzie Tennancie do obsady „A.K.A. Jessica Jones” - nowego serialu Netfliksa, opartego na komiksach Marvela, dołączyła właśnie Rachael Taylor. Aktorka wcieli się w postać Patricii "Trish" Walker.

30.01.2015
13:30
Rachael Taylor kolejną gwiazdą serialu „A.K.A. Jessica Jones”
REKLAMA
REKLAMA

Rachael Taylor to australijska aktorka, znana m.in. z serialu "Chirurdzy", telewizyjnej wersji "Aniołków Charliego" z 2011 roku, czy ról w takich filmach jak "Shutter - Widmo", "Hotel śmierci" czy "Transformers", gdzie wcieliła się w Maggie Madsen.

Rachael Taylor hellcat
REKLAMA

Patricia "Trish" Walker jest najlepszą przyjaciółką głównej bohaterki serialu, Jessiki Jones, której pomaga rozwikłać najtrudniejszą sprawę w karierze. Zawodowo Walker to prezenterka radiowa, eks modelka i była gwiazda filmowa. Grana przez Taylor postać również będzie posiadać superbohaterską tożsamość, znaną jako Hellcat.

Trzynastoodcinkowy serial „A.K.A. Jessica Jones” opowiadać ma o nadzwyczajnie silnej superherosce, prowadzącej własne biuro detektywistyczne. Będzie to druga – po „Daredevil” – ekranizacja komiksów ze stajni Marvela, realizowana przez Netfliksa.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA