REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Krysten Ritter zagra Jessikę Jones w nowym serialu Netfliksa

Obrodziło dziś informacjami na temat ekranizacji komiksów. Najpierw ogłoszono, że Benedict Cumberbatch został Doctorem Strangem, a Ryan Reynolds wcieli się w postać Deadpoola, teraz zaś okazało się, że w serialu Netfliksa "Jessica Jones" tytułową rolę odegra Krysten Ritter. 

05.12.2014
11:13
Krysten Ritter zagra Jessikę Jones w nowym serialu Netfliksa
REKLAMA

Krysten Ritter to amerykańska aktorka, która znana z takich filmów jak choćby "Wyznania zakupoholiczki" i "27 sukienek". Wystąpiła także w kilku serialach, między innymi kultowym "Breaking Bad" i nieco mniej znanych "Nie zadzieraj z zołzą spod 23 " oraz "Gravity". O rolę Jessiki Jones rywalizowała z Alexandrą Daddario, Teresą Palmer, Marin Ireland, i Jessiką De Gouw.

REKLAMA
Krysten Ritter zagra Jessikę Jones

"Jessica Jones" ma być drugą - po "Daredevil" - ekranizacją komiksów ze stajni Marvela, realizowaną przez Netfliksa. Pierwszy sezon serialu o nadludzko silnej superbohaterce będzie składał się z trzynastu odcinków, a jego scenarzystką jest Melissa Rosenberg, autorka scenariuszy m.in. do filmowej sagi "Zmierzch". Krysten Ritter jako Jessika Jones to świetny wybór. Nie dość, że jest bardzo dobrą aktorką, to jeszcze pasuje mi do tej roli jak ulał. Niestety nie wiadomo jeszcze kiedy będziemy mogli zobaczyć jak sobie poradzi - data premiery serialu nie jest jeszcze znana.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA