REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki
  3. YouTube

Radosław Kotarski chce uczyć, jak lepiej pracować. Ruszyła przedsprzedaż książki „Inaczej”

Radek Kotarski ma na swoim już dwie książki popularnonaukowe, które cieszyły się sporym zainteresowaniem rodzimych czytelników. Znany youtuber i autor kanału Polimaty postanowił po raz trzeci spróbować swoich sił w pisarskim fachu. Jego nowe dzieło zatytułowane „Inaczej” jest już dostępne w przedsprzedaży. Ale o czym opowie?

20.10.2020
21:40
radek kotarski inaczej
REKLAMA
REKLAMA

Radosław Kotarski pierwotnie wyrobił sobie nazwisko, dzięki kanałowi Polimaty na platformie YouTube, na którym prezentował w przystępny i interesujący sposób treści z pogranicza nauki i historii. Jak wielu innych youtuberów z czasem postanowił jednak zwiększyć swoją obecność w bardziej tradycyjnych kanałach dojścia do odbiorców. W taki sposób zaczęła się jego przygoda z książkami.

Na pierwszy ogień poszło wydane w 2015 roku „Nic bardziej mylnego. Radek Kotarski obala 58 popularnych mitów”, a dwa lata później na rynku ukazał się także „Włam do mózgu”. W tej drugiej pozycji Kotarski przedstawiał innowacyjne i nowoczesne metody uczenia się. Dalsze zmiany w karierze prezentera przypadły na 2019 rok, gdy zdecydował się częściowo przekształcić swój dotychczasowy program i rozpocząć jego wersję podcastową. Nieco dłużej jego fani musieli za to poczekać na kolejną książkę.

Radek Kotarski napisał „Inaczej”, żeby pokazać Polakom nieznane im wcześniej sposoby na efektywną pracę.

Autor książki podkreśla, że choć w pracy spędzamy znaczną część dorosłego życia, to nikt nas nie uczy skutecznych i przebadanych naukowo metod skutecznego ogarnięcia nałożonych na nas obowiązków. Co powoduje stres i przekonanie, że wiele marzeń musi zostać odłożonych na później. A wcale nie musi tak być:

Jestem pewny, że każdy może wprowadzić do sposobu, w jaki pracuje parę pozytywnych zmian, które pozwolą pracować mniej, ale lepiej i przyjemniej, czyli po prostu inaczej niż do tej pory. Zwłaszcza w obliczu coraz większych zmian na rynku pracy spowodowanych pandemią Covid-19 musimy wiedzieć jak dobrze organizować sobie naszą aktywność zawodową. W końcu to nie zawsze ciężar łamie nam grzbiety, ale sposób, w jaki go niesiemy.

Nowa książka youtubera została wydana przez Altenberg i nie będzie dostępna w księgarniach czy salonikach prasowych. Można ją zakupić tylko i wyłącznie przez Internet. Sprzedaży towarzyszy dodatkowo specjalna akcja charytatywna. Każda wysłana do kupującego książka to jednocześnie jeden ciepły posiłek dla niedożywionego dziecka, który organizuje Polska Akcja Humanitarna w ramach akcji „Pajacyk”. Do tej pory wydawnictwo Altenberg ufundowało, dzięki sprzedaży książek, ponad pół miliona posiłków.

Inaczej” jest już dostępne w przedsprzedaży. Nową pozycję w dorobku Kotarskiego możecie nabyć TUTAJ.

REKLAMA

*Autorem zdjęcia tytułowego jest Mieszko Piętka/AKPA.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA