REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. YouTube

Radek Kotarski kończy z Polimatami. Co nowego szykuje popularny youtuber?

Wszystko musi mieć swój koniec. Taki los spotkał też znany program kanału Polimaty, który do tej pory zdobył 552 tys. subskrypcji. Czy dotychczasowi fani zostaną w pełni osieroceni?

28.03.2019
15:37
polimaty koniec radek kotarski
REKLAMA
REKLAMA

Radek Kotarski o misji swojego programu pisał w tych słowach: „Zapewniać dostęp do ciekawej, użytecznej i zabawnej wiedzy jak największej liczbie osób w Polsce”. Sukcesywnie ją zresztą realizował, a po drodze doczekał się własnego telewizyjnego show o nazwie „Podróże z historią”. Wydał również dwie książki „Nic bardziej mylnego. Radek Kotarski obala 58 popularnych mitów” oraz „Włam się do mózgu”.

Czy na tym jednak koniec jego youtube’owego dziedzictwa i dalszego edukowania Polaków w atrakcyjny i przystępny sposób? Nie. Jeżeli zatem już wypłakiwaliście sobie oczy, to spokojnie. Jest dobra nowina.

Radek Kotarski kończy z Polimatami.

Jak sam z dystansem zaznaczył w pożegnalnym wideo, nazwa nowego programu nie należy do szczególnie wyszukanych, gdyż od tej pory youtuber będzie działać pod szyldem Polimaty 2.

Skoro musimy zdobywać nowe informacje w naszym życiu, to róbmy to w taki sposób, żebyśmy nie zasypiali, a przy okazji dobrze bawili. Wracamy do korzeni, do klimatów pierwszych odcinków Polimatów. Wszystko podane z przymrużeniem oka, bo ten program na być jak cydr w letni dzień, czyli gładko wchodzi, ale mocno uderza do głowy.

Całej wypowiedzi z ogłoszeniem powstania Polimatów 2 możecie posłuchać poniżej.

Program będzie też dostępny jako podcast.

Będzie go można posłuchać na szeregu różnych platform. Wśród nich Spotify, Google Podcasts, Apple Podcasts, Pocket Casts oraz Stitcher.

[AKTUALIZACJA, 16:10, 28.03.2019]

Wszystko już jasne. Kanał Radka będzie nadal dostępny i będą na niego wpływać kolejne wideo, ale zmienia się nazwa programu z Polimatów na Polimaty 2. Zmienia się także forma, o której można było przeczytać wcześniej. Kotarski już opublikował nowy materiał zrealizowany według świeżo postawionych sobie wytycznych.

REKLAMA

Nowe odcinki w każdy czwartek po południu.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA