REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Radio 357 pobiło Radio Nowy Świat pod względem miesięcznego finansowania. To przez „Polski Top”

Na moment pisania tego tekstu Radio 357 wspiera ponad 31 tys. słuchaczy, gotowych wpłacać łącznie ok. 668 tys. zł miesięcznie. To więcej niż na Radio Nowy Świat.

05.05.2021
11:30
radio 357 zbiórka patronite radio nowy swiat
REKLAMA

Po kryzysie spowodowanym usunięciem ze strony internetowej Listy Przebojów ze zwycięskim utworem Kazika Twój ból jest lepszy niż mój, Trójka nie ma powodów do radości. W rankingach słuchalności ciesząca się estymą i sentymentem wielu Polaków stacja zalicza coraz niższe wyniki. Zupełnie inaczej sprawa ma się z „post-trójkowymi” rozgłośniami internetowymi.

REKLAMA

Stacja rozpoczęła nadawanie w lipcu zeszłego roku, rozbrzmiewając w setkach tysięcy gospodarstw domowych. Podsumowując ostatnie 12 miesięcy RNŚ mogło pochwalić się m.in. 8,5 mln zł na koncie Patronite i 80 dziennikarzami pracującymi w redakcji.

Drugą „post-trójkową” rozgłośnią jest Radio 357, które rozpoczęło nadawanie w styczniu tego roku. Pierwszego dnia stacja osiągnęła lepszy wynik niż RNŚ i rozbrzmiała z 273 tys. urządzeń. A, jak podają Wirtualne Media, teraz może pochwalić się wyższym wsparciem od słuchaczy niż główny konkurent.

RNŚ obecnie wspiera 31,5 tys. słuchaczy łączną kwotą ok. 660 tys. zł.

Radio 357 ma na razie nieco mniej patronów (na chwilę pisania tego tekstu trochę ponad 31 tys.), ale są oni wpłacać miesięcznie ok. 668 tys. zł. I liczby te ciągle się zwiększają. Wszystko przez poniedziałkową audycję.

W miniony poniedziałek na antenie rozgłośni wyemitowano „Polski Top Radia 357”. Tego dnia rozpoczął się dynamiczny wzrost wpłat od miłośników stacji, który wciąż trwa.

REKLAMA

12-godzinnej audycji „Polski Top Radia 357” słuchano łącznie na 262 tys. urządzeń. Prowadzili ją Marcin Łukawski, Marek Niedźwiecki i Piotr Stelmach. W studiu pojawiło również kilkoro artystów, którzy notowane utwory wykonali na żywo. Głosami fanów pierwsze miejsce zajęło Nie pytaj o Polskę Obywatela G.C., a pozostałe stopnie podium należały do Krakowskiego spleenu zespołu Maanam i Arahji Kultu.

Oscarowe i głośne tytuły możesz obejrzeć w CHILI za darmo dzięki nowej promocji Logitech – sprawdź

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA