REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Ralph Kaminski zapowiedział przerwę w karierze. Kiedy artysta powróci z nowym albumem?

Dla fanów Ralpha Kaminskiego to będzie ostatnie takie lato. Po intensywnym twórczo czasie dla artysty, Ralph zapowiedział przerwę w karierze, a ta rozpocznie się niebawem. Muzyk zdradził, kiedy planuje rozpocząć swój zasłużony urlop, a także opowiedział o swoich nadchodzących planach.

19.06.2023
14:27
Ralph Kaminski zapowiedział przerwę w karierze. Kiedy artysta powróci z nowym albumem?
REKLAMA

Ralp Kaminski to artysta, który nie próżnuje. Wokalista tak naprawdę od jesieni intensywnie promuje swój najnowszy krążek "Bal u Rafała", koncertując w całej Polsce - oprócz występów w ramach swojej trasy koncertowej, pojawi się także na takich festiwalach jak Muzyczny Kazimierz czy OD NOWA Festiwal, a także na wydarzeniu "Wianki nad Wisłą", które odbędzie się w najbliższą sobotę, 24 czerwca. Tematem przewodnim tegorocznej muzycznej imprezy pod hasłem "KORA. Przyszłam na świat po to", którą poprowadzi właśnie Ralph, będzie twórczość uznanej wokalistki. Kaminski wypowiedział się na temat nadchodzącej imprezy, a także zdradził swoje plany na najbliższą przyszłość.

REKLAMA

Ralph Kaminski zapowiedział dłuższą przerwę w karierze

Niebawem Ralph będzie miał okazję sprawdzić się w zupełnie nowej roli. Artysta poprowadzi bowiem imprezę na powitanie lata - "Wianki nad Wisłą" - podczas której gwiazdy oddadzą hołd zmarłej w 2018 roku Korze. Kaminski nawiązał do twórczości wybitnej wokalistki już w 2021 roku albumem zatytułowanym "Kora", przypominając jej najbardziej popularne utwory.

Staram się, jak najlepiej przygotować do tej roli. Cieszę się bardzo na to nowe doświadczenie. Jestem bardziej podekscytowany, bo zawsze chciałem zobaczyć, jak to jest prowadzić na żywo w telewizji koncert

- mówił wokalista.

Ralph wypowiedział się przy okazji na temat swoich nadchodzących planów. Okazuje się, że muzyk planuje zrobić sobie dłuższą przerwę i iść na zasłużony urlop. Nic dziwnego - artystę czeka intensywny czas podczas letnich festiwali, gdzie po raz ostatni będzie można usłyszeć repertuar z płyty "Bal u Rafała". Kaminski dodał, że na początku roku planuje w wyjątkowy sposób pożegnać swój wymagający projekt i zrobić roczną przerwę:

W przyszłym roku nie planuję wydać albumu ani koncertować

- zapowiedział.
REKLAMA
Ralph Kaminski - "Bal u Rafała"

Zdjęcie główne: kadr z teledysku piosenki "Bal u Rafała"

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA