REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. Dzieje się

John Rambo i akcja krwiodawstwa. Niecodzienna promocja filmu „Rambo: Ostatnia krew”

Rambo: Ostatnia krew” trafi na ekrany kin już 20 września. Kilka dni wcześniej polski dystrybutor oraz Regionalne Centrum Krwiodawstwa zaprasza na specjalną akcję zbiórki krwi w ramach promocji tytułu.

03.09.2019
20:58
Rambo Ostatnia Krew - kadr promocyjny
REKLAMA
REKLAMA

Monolith Films, polski dystrybutor filmu w następujący sposób argumentuje niecodzienny pomysł promocji:

Główny bohater, John Rambo, znowu będzie musiał wymierzyć sprawiedliwość i przelać dużo krwi. Aby wynagrodzić wyrządzone krzywdy, Rambo postanowił zaangażować się w ważną i bardzo pożyteczną misję - czytamy w oficjalnym komunikacie.

Akcja #KrewZaKrew odbędzie się już 11 września na Placu Defilad w Warszawie.

Na parkingu przed Pałacem Kultury i Nauki postawiony zostanie specjalny autobus, w którym wszyscy zainteresowani będą mogli oddać krew i otrzymać specjalne gadżety związane z filmem „Rambo: Ostatnia krew”.

Wszystkie szczegóły w oficjalnym wydarzeniu na Facebooku:

Aby móc oddać krew, należy odpowiednio się do tego przygotować. Wszystkie niezbędne wskazówki znajdują się na stronie RCKiK w Warszawie.

To nie pierwszy raz, gdy dystrybutor popularnego tytułu włącza się w akcję promocji krwiodawstwa w Polsce. Podobna akcja („Bleed for the Throne”) odbyła się na początku roku wokół premiery ostatniego sezonu hitu stacji HBO, serialu „Gra o tron”. W pamięci zostaje także seria wydarzeń wokół kolejnych premier serialu „Czysta krew”.

Im więcej firm zaangażuje się w podobne działania, tym większa szansa, że coraz więcej ludzi zacznie rzeczywiście oddawać krew.

REKLAMA

Warto podkreślić też, że dystrybutor niezwykle sprytnie podszedł do promocji akcji oraz samego filmu, biorąc pod uwagę, że „Ostatnia krew” rzeczywiście szykuje się na krwawą rozrywkę. Przypomnijmy, że w nowej odsłonie John Rambo będzie musiał poradzić sobie z kartelem handlarzy żywym towarem, gdy córka jego starej przyjaciółki zostanie porwana. John będzie musiał stanąć na wysokości zadania i odbić dziewczynę z rąk groźnych bandytów. Nie obędzie się bez rozlewu krwi.

Film trafi na ekrany kin 20 września. Akcja #KrewZaKrew odbędzie się natomiast już w środę 11 września.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA