REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Rami Malek wcieli się w wielką gwiazdę rocka w filmie "Bohemian Rhapsody"!

Tak, Rami Malek zagra samego Freddiego Mercury'ego w filmie "Bohemian Rhapsody". Produkcja ma być poświęcona wielkiej gwieździe rocka, jej życiu i karierze. Pierwotnie w postać Mercuryego miał wcielić się Sacha Baron Cohen.

05.11.2016
14:02
mr. robot
REKLAMA
REKLAMA

Prace nad filmem trwają już od dłuższego czasu, ale dopiero teraz poznaliśmy aktora, który finalnie zagra frontmana zespołu Queen. Za scenariusz odpowiada Anthony McCarten znany z "Teorii wszystkiego". Zaś na stołku reżyserskim ma szansę zasiąść Bryan Singer, odpowiedzialny za "X-Menów".

Na razie nie wiadomo, kiedy można spodziewać się premiery "Bohemian Rhapsody", ale zdjęcia mają ruszyć najprawdopodobniej na początku przyszłego roku.

REKLAMA
queen-freddie-mercury class="wp-image-59499"

Freddie Mercury urodził się w 1946 roku w Stone Town, na Zanzibarze. Zasłynął z bycia liderem i wokalistą zespołu Queen. Grupa na stałe zapisała się w historii muzyki rozrywkowej, tak jak i sam Mercury, który mimo swojej nieśmiałości na scenie był charyzmatyczną i spektakularną postacią. Muzyk znany był też z różnych kontrowersji na temat swojej seksualności - określał się jako osobę biseksualną, a nieraz nazywał po prostu gejem. Mercury zmarł w wieku 45 lat w Londynie. Przyczyną jego śmierci były powikłania wywołane AIDS.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA