REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Mildred w pełnej krasie w finalnym zwiastunie „Ratched”. Premiera serialu Netfliksa już w przyszłym tygodniu

„Ratched” już niedługo będzie siać terror na platformie Netflix. Produkcja o znanej z „Lotu nad kukułczym gniazdem” pielęgniarce wzbudza spore emocje już od pierwszych zapowiedzi, a serwis postanowił podgrzać atmosferę przed premierą jeszcze bardziej i właśnie udostępnił finalny zwiastun serialu. 

08.09.2020
17:06
ratched netflix zwiastun trailer
REKLAMA
REKLAMA

Dla platformy Netflix twórca „American Horror Story” Ryan Murphy postanowił sięgnąć do historii dobrze nam znanej pielęgniarki, która swego czasu, w latach 70. sterroryzowała samego Jacka Nicholsona. W kontestacyjnym „Locie nad kukułczym gniazdem” Mildred Ratched twardą ręką rządziła szpitalem psychiatrycznym i wzbudzała lęk w widzach. Teraz pojawi się na małym ekranie i zobaczymy jak doszło do tego, że stała się takim potworem.

Finalny zwiastun serialu „Ratched

Netflix ostro promuje nadchodzącą produkcję, co chwilę udostępniając nam nowe materiały. I trzeba przyznać, że „Ratched” zapowiada się wyśmienicie. Jeśli nie wierzycie, zobaczcie finalny zwiastun serialu:

Opis fabuły i obsada „Ratched”

RATCHED to trzymający w napięciu serial Ryana Murphy’ego i Iana Brennana opowiadający historię Mildred Ratched, pielęgniarki ze szpitala psychiatrycznego. W 1947 roku Mildred przybywa do Północnej Kalifornii w poszukiwaniu pracy w najlepszym szpitalu psychiatrycznym, gdzie przeprowadza się nowe i niepokojące eksperymenty na ludzkim umyśle. Wówczas wydaje się, że Mildred ma cechy idealnej pielęgniarki, jednak w miarę, jak wsiąka w system opieki nad chorymi psychicznie pacjentami i poznaje ludzi, którzy do niego należą, przez jej wymuskany styl zaczyna przezierać tlący się w niej od dawna mrok. Okazuje się, że nikt nie rodzi się potworem — potworem można się stać - czytamy w oficjalnym opisie fabuły.

REKLAMA

W serialu występują: Sarah Paulson (jako Mildred Ratched), Cynthia Nixon (jako Gwendolyn Briggs), Judy Davis (jako siostra Betsy Bucket), Sharon Stone (jako Lenore Osgood), Jon Jon Briones (jako doktor Richard Hanover), Finn Wittrock (jako Edmund Tolleson), Charlie Carver (jako Huck), Alice Englert (jako Dolly), Amanda Plummer (jako Louise), Corey Stoll (jako Charles Wainwright), Sophie Okonedo (jako Charlotte) i Vincent D’Onofrio (jako gubernator George Wilburn).

„Ratched” zadebiutuje na Netfliksie już 18 września 2020 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA