REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. VOD
  4. Netflix

Pierwsze zdjęcia nowego serialu „Ratched” od Netfliksa. To prequel filmu „Lot nad kukułczym gniazdem”

„Lot nad kukułczym gniazdem” od lat zajmuje czołowe miejsca na różnych listach najwybitniejszych filmów w historii. Ważnym elementem tej popularności jest postać demonicznej siostry Ratched, czyli jednej z najciekawszych antagonistek kina. Właśnie o tej bohaterce opowie serial „Ratched”, który już wkrótce trafi na platformę Netflix.

29.07.2020
18:36
ratched netflix
REKLAMA
REKLAMA

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Pierwsze informacje na temat projektu prequela „Lotu nad kukułczym gniazdem” pojawiły się jeszcze w 2017 roku. Zainteresowani produkcją widzowie już na samym wstępie dowiedzieli się, że na jej showrunnera wybrany został Ryan Murphy. To niezwykle popularny telewizyjny twórca, który ma na swoim koncie takie tytuły jak „American Horror Story”, „American Crime Story”, „Wybory Paytona Hobarta” czy „Hollywood” (dwa ostatnie seriale również powstały dla Netfliksa).

Być może to właśnie duże zapracowanie Murphy'ego sprawiło, że na „Ratched” musieliśmy czekać aż trzy lata. Na szczęście premiera głośnego prequela jest już coraz bliżej. Udowadniają to opublikowane przez serwis VOD zdjęcia z planu serialu. Widać na nich takich członków obsady jak Sarah Paulson (zagra główną rolę), Jon Jon Briones, Cynthia Nixon, Sharon Stone i Finn Witrock. Oprócz wspomnianych gwiazd na ekranie zobaczymy także m.in. Judy Davis, Amandę Plummer, Rosannę Arquette, Vincenta D'Onofrio i Dona Cheadle'a.

Ratched” zapowiada się na produkcję łączącą ze sobą przestylizowaną estetykę seriali Murphy'ego z bardziej ponurą historią.

ratched netflix class="wp-image-428770"
RATCHED (L to R) SARAH PAULSON as MILDRED RATCHED and CYNTHIA NIXON as GWENDOLYN BRIGGS in episode 106 of RATCHED Cr. SAEED ADYANI/NETFLIX © 2020
ratched netflix class="wp-image-428773"
RATCHED (L to R) FINN WITTROCK as EDMUND TOLLESON in episode 102 of RATCHED Cr. SAEED ADYANI/NETFLIX © 2020

Według oficjalnego synopsis przesłanego przez Netfliksa akcja produkcji Ryana Murphy'ego i Iana Brennana rozpoczyna się w 1947 roku. Mildred Ratched przyjeżdża do Karoliny Północnej i rozpoczyna pracę jako pielęgniarka w szpitalu psychiatrycznym. Miejsce jest owiane złą sławą ze względu na niepokojące eksperymenty prowadzone na pacjentach. Ratchet początkowo jest oddaną obowiązkom siostrą, ale z czasem w kobiecie zaczyna coraz mocniej dominować ciemna strona i Mildred zaczyna coraz odważniej brać się za dalsze eksperymenty.

Prequel filmu „Lot nad kukułczym gniazdem” trafi na platformę Netflix już 18 września.

ratched netflix class="wp-image-428776"
RATCHED (L to R) SHARON STONE as LENORE OSGOOD in episode 105 of RATCHED Cr. COURTESY OF NETFLIX © 2020
REKLAMA
ratched netflix class="wp-image-428779"
RATCHED (L to R) SARAH PAULSON as MILDRED RATCHED in episode 101 of RATCHED Cr. SAEED ADYANI/NETFLIX © 2020

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA