REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki

Remigiusz Mróz z nową książką. W marcu zadebiutuje „Umorzenie" - powieść z Chyłką w roli głównej

Remigiusz Mróz na swojej stronie na Facebooku ogłosił, kiedy pojawi się nowy, 9. tom opowiadający o prawniczce Joannie Chyłce. Powieść ma ukazać się już w marcu.

18.02.2019
15:50
remigiusz mroz umorzenie
REKLAMA
REKLAMA

Fani prozy Remigiusza Mroza mogą czuć się zadowoleni, a zwłaszcza ci, którzy polubili wygadaną prawniczkę Joannę Chyłkę. Niedawno swoją premierę miał 1. sezon serialu wyprodukowanego przez TVN, a teraz Remigiusz Mróz ogłasza, że lada chwile na półkach księgarń pojawi się 9. tom serii.

Książka będzie nosiła tytuł „Umorzenie”.

Premiera zaplanowana jest już na 13 marca tego roku. Remigiusz Mróz na swoim profilu na Facebooku pisał, że powieść ma zacząć się słowami „Dzień, w którym umrzesz, zacznie się tak samo jak każdy inny”.

Fabuła powieści będzie toczyła się w pobliżu dość tajemniczej sprawy. Kochający i dobry mąż zostaje oskarżony o zamordowanie swojej żony oraz dzieci. Mężczyzna przyznaje się do winy, a jednak Joanna Chyłka decyduje się go bronić. W całej sprawie zaskakujące jest, że domniemany morderca ma bardzo mocne alibi, chociaż sam twierdzi, że... zostało one sfabrykowane. Pełny opis fabuły znajdziecie na stronie Mroza.

REKLAMA

To już kolejna książka Remigiusza Mroza w tym roku. Poprzedni tytuł, który ukazał się pod koniec stycznia, był kontynuacją „Nieodnalezionej”. Czytelnicy mogą również oglądać Joanne Chyłkę w wersji serialowej z Magdaleną Cielecką w roli głównej. Produkcja dostępna jest w serwisie Player.pl.

Telewizyjna premiera odbędzie się 30 marca o godzinie 20:00 w TVN.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA