REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Rick i Morty sparodiowani - nie powstrzymujcie tej karuzeli śmiechu!

Niestety, o nowych odcinkach animowanego serialu wciąż niewiele wiadomo. Jednak twórcy przygotowali coś dla zaspokojenia apetytów fanów. Rick i Morty pojawili się w parodii zatytułowanej Bushworld Adventures.

03.04.2018
15:01
Bushworld Adventures Rick i Morty
REKLAMA
REKLAMA

W zeszłym roku na prima aprilis Adult Swim, czyli twórcy Ricka i Morty’ego, opublikowali pierwszy odcinek 3. sezonu serialu. Niektórzy myśleli, że to tylko żart, bo do premiery serii pozostało kilka miesięcy, a nowy epizod pojawił się dość niespodziewanie. W tym roku nie powtórzyli podobnego wyczynu, ale w sieci pojawił się inny projekt z udziałem tytułowych bohaterów.

Rick i Morty pojawili się w animowanej parodii Bushworld Adventures.

Na oficjalnej stronie Adult Swim można obejrzeć krótki filmik ukazujący dziadka i wnuka w, lekko mówiąc, krzywym zwierciadle. Po początkowych scenach i przerysowanym akcencie można wnioskować, że całość dzieje się w australijskim wymiarze lub odpowiedniku świata znanego z serialu. Szalony naukowiec podjeżdża pod dom swojej córki i żąda, by chłopak wsiadł z nim do auta. Summer i Beth protestują, ale w końcu główni bohaterowie odjeżdżają, by przeżyć nową historię. Szybko okazuje się jednak, że Rick jest o wiele bardziej stuknięty i złośliwy, niż w oryginale.

Bushworld Adventures to nie tylko parodia serialu Rick i Morty, ale też niezła porcja autoironii i autotrollowania. Do tego całość utrzymana jest w innej konwencji niż pierwotna wersja; można mieć wrażenie, że twórcy zażyli sporo nielegalnych substancji przed napisaniem scenariusza i początkiem animacji. Wygląd Ricka zmienia się w każdym ujęciu, przechodząc od najprostszego rysunku do postaci rodem z Dragon Balla.

Inny powrót do szalonego uniwersum mogliśmy przeżyć kilkanaście dni temu. Niedawno Rick i Morty wystąpili w teledysku do utworu Oh Mama grupy Run the Jewels. I choć klip stylizowano na Pulp Fiction, to całość nie odbiegała znacząco od wydarzeń, do których przyzwyczaił nas oryginał.

REKLAMA

Niestety, to jedyne możliwości obcowania z nowymi przygodami bohaterów.

Przed kolejnym sezonem czeka nas długa przerwa. Rick i Morty powrócą najwcześniej w 2019 r. Co ciekawe, 4. seria przygód dziadka i wnuka nie została jeszcze oficjalnie zamówiona.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA