REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Rick i Morty stylizowani na Pulp Fiction. Tak wygląda nowy teledysk do utworu Run the Jewels

W sieci pojawił się teledysk do utworu Oh Mama grupy Run the Jewels. W klipie nie zobaczymy jednak El-P ani Killer Mike’a. Głównymi bohaterami są Rick i Morty.

16.03.2018
19:24
Rick i Morty teledysk
REKLAMA
REKLAMA

Rick i Morty to jeden z najpopularniejszych, a przy tym najbardziej pokręconych współczesnych seriali. Tytułowi dziadek i wnuk podróżują między wymiarami, najczęściej walcząc z kosmitami. Każdy epizod z ich udziałem obfituje w zwroty akcji, niecodzienne dialogi i absurdalny czarny humor. Nic dziwnego, że widzowie pokochali dziwacznych bohaterów. I choć na nowe odcinki trzeba będzie poczekać jeszcze kilkanaście miesięcy, to już teraz można obejrzeć nową przygodę stukniętego naukowca i jego towarzysza.

Rick i Morty wystąpili w teledysku.

Bohaterów można oglądać w klipie do piosenki Oh Mama hip-hopowego duetu Run the Jewels. Podróżujący po wymiarach duet przybywa do pustynnej okolicy, gdzie odwiedzają klub dla insektoidów znanych z serialu. Wyposażona w laserową broń dwójka urządza tam masakrę, której nie powstydziłby się żaden odcinek produkcji. Jak się okazuje, ich celem jest walizka.

Stylizacja polegająca na przywdzianiu garniturów i okularów przeciwsłonecznych, a także rzucający charakterystyczną poświatę neseser od razy przywodzą na myśl skojarzenia z Pulp Fiction. Tam jednak Vincent i Jules porozmawiali chwilę z aktualnymi posiadaczami teczki, zanim ich wszystkich powystrzelali. Rick i Morty nie tracili czasu na zadawanie pytań, bo nikt tam nie mógł im udzielić odpowiedzi.

REKLAMA

Klip opublikowano na kanale YouTube Adult Swim, który jest nocnym blokiem Cartoon Network.

Materiał jest formą promocji Adult Swim Festival, który odbędzie się w dniach 6-7 października w Los Angeles. Gwiazdą imprezy ma być właśnie Run the Jewels. Reżyserem teledysku jest Juan Mea-Leon, odpowiedzialny za powstanie kilku odcinków serialu Rick i Morty.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA