REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

5. sezon animacji „Rick i Morty” już w czerwcu. Polacy zobaczą serial bez opóźnień

Premiera 5. sezonu animowanego serialu „Rick i Morty” zbliża się wielkimi krokami. Machina promocyjna nie pozwala o tym zapomnieć: w sieci pojawił się już kolejny zwiastun, a HBO GO regularnie podkreśla, że lada moment to właśnie tam zobaczymy wszystkie pięć serii.

24.05.2021
13:52
rick i morty sezon 5 kiedy gdzie obejrzeć
REKLAMA

Składający się z 10. odcinków 5. sezon „Ricka i Morty'ego” będzie pierwszym, który w Polsce będzie można oglądać na bieżąco. Wszystko to za sprawą HBO GO, gdzie już 21 czerwca (czyli – z uwagi na różnice czasu – właściwie równo z premierą światową) trafi pierwszy epizod najnowszej serii, a wraz z nim wszystkie poprzednie. Póki co nie wiemy, czy i kiedy cztery dostępne w serwisie Netflix sezony znikną z jego oferty. 4. sezon zadebiutował tam miesiąc po emisji finałowego odcinka w amerykańskiej telewizji Adult Swim. Piąty, jak wiemy, już tram nie trafi. Jest to kolejny dość mocny cios wymierzony w streamingowego giganta, o którego wadze pisaliśmy w ostatnim czasie.

HBO GO regularnie przypomina o nadchodzącej czerwcowej premierze, tymczasem w sieci pojawił się nowy zwiastun serialu od Adult Swim, w którym tradycyjnie możemy zobaczyć wiele popkulturowych odniesień i parodii (z mechami, Voltronem czy marvelowym Namorem na czele). Co ciekawe, nowa seria nie będzie podzielona na dwie części, tak jak to miało miejsce w przypadku poprzedniej.

REKLAMA

Nowy zwiastun 5. sezonu serialu „Rick i Morty” zobaczycie tutaj:

REKLAMA

„Rick i Morty” to wielokrotnie nagradzany i bardzo popularny serial animowany dla dorosłych. Tytułowymi bohaterami są naukowiec-alkoholik-psychopata oraz jego poczciwy wnuk. Rick Sanchez mieszka z rodziną swojej córki, Beth, i nieustannie wciąga ją, swojego zięcia Jerry’ego, wnuczkę Summer i Morty'ego w niebezpieczne przygody w innych wymiarach, galaktykach i czasach.

Premiera 5. sezonu „Rica i Morty'ego” 21 czerca na HBO GO. Tego dnia w serwisie pojawią się też poprzednie serie animacji.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA