REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Cyberpunk, Power Rangers i giga-modliszka. Zobacz nowy zwiastun 5. sezonu „Ricka i Morty'ego”

5. sezon „Ricka i Morty'ego” zbliża się wielkimi krokami, a kolejne zwiastun tylko przyśpieszają hypetrain. Ten zabierze nas w dziką przejażdżkę już w czerwcu. Nowy sezon serialu będziemy mogli zobaczyć już dzień po amerykańskiej premierze.

01.05.2021
14:20
rick morty 5 sezon zwiastun
REKLAMA

„Rick i Morty” to szalenie popularny i wielokrotnie nagradzany serial animowany Adult Swim, którego tytułowymi bohaterami są naukowiec-alkoholik-psychopata oraz jego poczciwy wnuk. Rick Sanchez mieszka z rodziną swojej córki Beth i nieustannie wciąga ją, swojego zięcia Jerry’ego, wnuczkę Summer i Morty'ego w niebezpieczne przygody w innych wymiarach, galaktykach i czasach.

REKLAMA

Część scen z zapowiedzi mogliśmy już zobaczyć w poprzednim zwiastunie, ale w tym pojawiły się nowe. Widzimy, że rodzina Ricka i Morty'ego zasiądzie za sterami mechów w stylu tych z „Power Rangers”, by walczyć z gigantyczną modliszką. Pojawiają się też klimaty cyberpunkowe i mnóstwo dziwnych kosmitów. Jeden zatańczy w samych slipkach, a Rick niczym Hannibal pogrzebie w mózgu na żywca – tyle że swoim. Krótko mówiąc: będzie się działo.

Na nowy sezon „Ricka i Mortyego” trzeba było czekać rok. Tym razem dodatkowo nie będziemy musieli denerwować, że w Stanach już miał premierę, a my, Polacy jesteśmy traktowani po macoszemu. 5. sezon zadebiutuje u nas dzień po emisji na Adult Swim, która została zaplanowana na 20 czerwca.

Pamiętajcie tylko, że nowego sezonu nie zobaczymy na Netfliksie (pozostaną serie 1-4), tylko na HBO GO. Nie powinno to jednak zaskakiwać, bo Adult Swim ma od kwietnia umowę z HBO Max i będą razem tworzyć nowe animacje.

5. sezon „Ricka i Morty'ego” zadebiutuje na HBO GO 21 czerwca.

REKLAMA

Również 21 czerwca na HBO GO wskoczą pozostałe sezony kreskówki. Na dzień wcześniej został z kolei zaplanowany „Rick and Morty Day”. Akcja będzie podobna do rocznicowego wydarzenia związanego z „Grą o Tron”. Fani serialu dostaną dostęp do materiałów zakulisowych i zapowiedzi, a w social mediach będą na nich czekały liczne niespodzianki.

Oscarowe i głośne tytuły możesz obejrzeć w CHILI za darmo dzięki nowej promocji Logitech – sprawdź

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA