REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Rick Moranis dogadał się z Disneyem. Wystąpi w reboocie „Kochanie, zmniejszyłem dzieciaki”

To już oficjalne. Dawno niewidziany na ekranie Rick Moranis powróci do jednej ze swoich ikonicznych ról. „Shrunk” ma być rebootem disneyowskiej serii filmowej „Kochanie, zmniejszyłem dzieciaki”.

12.02.2020
21:47
Rick Moranis wystąpi w reboocie Kochanie, zmniejszyłem dzieciaki
REKLAMA
REKLAMA

Pamiętacie Ricka Moranisa? Aktor w latach 80. ubiegłego wieku był uznawany za komediowego geniusza. Zagrał m.in. w takich hitach jak „Pogromcy duchów”, „Kosmiczne jaja” czy „Flinstonowie”. Jego kariera dobiegła końca w 1997 roku. Regularnie odmawiał udziału w kolejnych projektach (przyjmując jedynie oferty podkładania głosu), aby po śmierci żony opiekować się swoimi dziećmi. Wszystko wskazuje na to, że niedługo ponownie zobaczymy go na wielkim ekranie.

Ostatnim filmem aktorskim, w jakim mogliśmy zobaczyć Moranisa był skierowany od razu na video „Kochanie, zmniejszyliśmy siebie”.

W tej produkcji aktor po raz trzeci wcielił się w szalonego naukowca Wayne’a Szalinskiego. Tym razem zmniejszył siebie, żonę, brata i bratową. We wcześniejszej części, „Kochanie, zwiększyłem dzieciaka”, zwiększył swoje dwuletnie dziecko. A w pierwszej odsłonie serii „Kochanie, zmniejszyłem dzieciaki”, zgodnie z tytułem, zmniejszył dzieciaki. Jak więc widać, za każdym razem jego eksperymenty kończyły się tragikomicznie.

Serię „Kochanie, zmniejszyłem dzieciaki” pokochały miliony widzów na całym świecie. U nas na kolejne części nieraz można było się natknąć w telewizji. Disney postanowił zrebootować ten tytuł. I chce to zrobić za sprawą filmu kinowego (nie produkcji przeznaczonej na platformę Disney+). Od jakiegoś czasu mówi się o rozmowach z Moranisem, który miałby powrócić do roli Szalinskiego. W końcu się udało.

Rick Moranis zgodził się zagrać w reboocie jednego ze swoich najsłynniejszych tytułów.

REKLAMA

To jednak nie koniec dobrych informacji. Jak podaje portal Deadline, za kamerą stanie Joe Johnston, czyli reżyser „Kochanie, zmniejszyłem dzieciaki”. W roli syna Wayne’a pojawi się natomiast Josh Gad („Polowanie na drużbów”, „Piksele”).

To właśnie wokół postaci Gada ma być skupione „Shrunk”. Syn Wayne’a chce pójść w ślady ojca i zostać genialnym naukowcem. Jak jednak wiadomo, historia kołem się toczy i jemu również przyjdzie zmniejszyć swoje dzieciaki.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA