REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Nareszcie! Rihanna opublikowała swoją najnowszą płytę, "Anti". Tylko w TIDAL

Premiera płyty Rihanny przeciągała się od kilku miesięcy. Pojawiały się pogłoski, że pojawi się w listopadzie, następnie miała zostać udostępniona w grudniu. W końcu, pod koniec stycznia dzięki platformie TIDAL możemy posłuchać trzynastu nowych utworów, które znalazły się na krążku zatytułowanym "Anti". 

28.01.2016
9:13
Nareszcie! Rihanna opublikowała swoją najnowszą płytę, "Anti". Tylko w TIDAL
REKLAMA
REKLAMA

O tym, że album "Anti" jako pierwszy pojawi się w TIDAL-u, było wiadomo od paru miesięcy. Dopiero za kilka dni możecie spodziewać się oficjalnej premiery krążka Rihanny w innych serwisach streamingowych. Klienci platformy Jay-Z mieli pierwszeństwo już podczas zakupów biletów na koncert artystki. Ten odbędzie się w Polsce, a dokładnie w Warszawie 5 sierpnia tego roku.

Album "Anti" poprzedził jeden singiel, "Work". Kawałek jest dostępny na płycie, a wczoraj jako pojedynczy numer ukazał się w platformie streamingowej TIDAL. Utwór powstał we współpracy z raperem Drake'em. Pełną listę numerów, które znalazły się na płycie, znajdziecie poniżej.

Trzeba przyznać, że album Rihanny po pierwszym przesłuchaniu zapowiada się naprawdę dobrze. Bez wątpienia znajdziemy tam parę kawałków, które będą szczytować na listach przebojów i rozbrzmiewać na imprezach w 2016 roku. Nowe utwory to jak zwykle mieszanka stylów: od reggae, przez R&B, aż po dance-pop.

"Anti" mogą posłuchać nie tylko subskrybenci platformy TIDAL, ale wszyscy, którzy mają na to ochotę. Zamiast korzystać ze streamingu, możemy pobrać cały krążek lub pojedyncze utwory na tej stronie.

REKLAMA

Lista utworów:

James Joint
Kiss It Better
Work (feat. Drake)
Desperado
Woo
Needed Me
Yeah, I Said It
Same Ol' Mistakes
Never Ending
Love On The Brain
Higher
Close To You

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA