REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Bogusław Linda w teledysku "Rób to, w co wierzysz" Sokoła. Nowy hit polskiego internetu?

Wczoraj w sieci wylądował zapowiedziany przed kilkoma dniami teledysk do premierowego utworu "Rób to, w co wierzysz" z nowej, solowej płyty Sokoła, która ukaże się w przyszłym roku. W klipie warszawskiemu raperowi partneruje Bogusław Linda. W ciągu kilkunastu godzin materiał został odtworzony przeszło 400 tysięcy razy.

03.11.2015
12:26
Bogusław Linda w teledysku Rób to, w co wierzysz Sokoła
REKLAMA
REKLAMA

I choć trudno nie zauważyć, że w teledysku do "Rób to, w co wierzysz" dość wyraźnie lokowane są produkty Johnnie'ego Walkera, to jeśli chodzi o poziom realizacji klipu oraz muzyki, stoi on na tak wysokim poziomie, że chyba nikomu nie będzie to przeszkadzało. W tym niespełna pięciominutowym materiale, obok Sokoła, występuje również Bogusław Linda, znany między innymi z takich filmów jak "Psy" i "Sara". W teledysku znalazło się sporo odwołań do słynnych scen, w których grał aktor.

REKLAMA

Producent whisky zapowiedział na swoim fanpage'u na Facebooku, że to dopiero początek współpracy między nim, a Sokołem. Jeżeli kolejne jej owoce będą równie udane, co klip do "Rób to, w co wierzysz", to zanosi się na rewelacyjną kampanię reklamową.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA