REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Robert Kirkman wyprodukuje nowy serial – Outcast

Bez wątpienia Kirkman, twórca komiksowego a także scenarzysta serialowego „Walking Dead” jest jednym z najpracowitszych osób w serialowym showbizie. Jeszcze nie tak dawno pisałem o potencjalnym spin-offie Walking Dead (notabene zapowiedziano już piąty sezon), a teraz już wiemy o kolejnym (opętanym) dziecku Kirkmana, komiksie oraz serialu Outcast.

13.11.2013
11:11
Robert Kirkman wyprodukuje nowy serial – Outcast
REKLAMA

Fabuła komiksu (a także serial) koncentrować będzie się na życiu Kyle’a Barnesa, który od dziecka jest dręczony przez demony. A jak to z opętaniami bywa, trzeba wyruszyć w podróż, która odpowie na wszystkie pytania dotyczące swojego losu - tak też (dorosły już) Kyle robi. Niestety odpowiedzi na postawione pytania mogą prowadzić do nieuchronnej zagłady ludzkości, czyli zasadzie nihil novi. Komiks będzie ilustrowany przez Paula Azaceta a wydany przez Image Comics w 2014 roku.

REKLAMA

Scenariusz pilota będzie napisany przez samego Kirkmana i wyprodukowany będzie przez Fox International Channels, emisją natomiast zajmie się stacja Cinemax. Oczywiście Outcast nie będzie mieć nic wspólnego z Walking Dead, prędzej z Supernatural, ale mam wrażenie, że od tego drugiego będzie dużo mroczniejszy. Data premiery serialu nie została jeszcze ustalona.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA