REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Robert Pattinson biega już w stroju Mrocznego Rycerza. Ruszyły zdjęcia do filmu "The Batman"

W końcu! – chciałoby się krzyknąć z radością. Padł pierwszy klaps na planie „The Batman” z Robertem Pattinsonem w roli Mrocznego Rycerza. Tradycyjnie już dowiedzieliśmy się tego z mediów społecznościowych reżysera.

28.01.2020
11:43
Ruszyły zdjęcia do The Batman. Kiedy premiera filmu o Batmanie?
REKLAMA
REKLAMA

Matt Reeves, czyli reżyser m.in. „Projektu: Monster” i dwóch części nowej „Planety małp” stoi za sterami najnowszej odsłony przygód Batmana. Co chwilę chwali się kolejnymi strzępkami informacji dotyczącymi produkcji. Być może zapoczątkuje nową serię i otrzymamy trylogię na miarę tej od Christophera Nolana. To się okaże, tymczasem w końcu ruszyły zdjęcia do wyczekiwanego przez wszystkich filmu „The Batman”.

Reeves w interesujący sposób podgrzewa atmosferę przed premierą swojego najnowszego dzieła. Kolejne informacje dotyczące obsady „The Batman” otrzymywaliśmy za sprawą Twittera. Na swoim koncie reżyser wrzucał gif z wizerunkiem aktora, który otrzymał angaż do danej roli. Tak dowiedzieliśmy się chociażby, że Colin Farrell wcieli się w Pingwina. Teraz w podobny sposób ogłosił, że właśnie ruszyły zdjęcia.

Na koncie Reevesa pojawiła się fotka przedstawiająca klaps filmowy z czerwonym napisem „The Batman” u góry. Została ona opatrzona podpisem:

#DzieńPierwszy #The Batman

Wszyscy z niecierpliwością wyczekiwaliśmy tego dnia. Zdjęcia miały bowiem ruszyć już w zeszłym roku, ale Reeves postanowił wprowadzić nieco poprawek do scenariusza. Stąd też opóźnienie.

„The Batman” – o czym będzie?

Akcja „The Batman” ma toczyć się w latach 90. Fabuła pomyślana jest jako historia detektywistyczna. Można więc spodziewać się, że otrzymamy solidne noir z Człowiekiem Nietoperzem w roli głównej.

Jest na co czekać. Obsada filmu jest imponująca. Prócz Pattinsona i Farrella na ekranie zobaczymy jeszcze Jeffreya Wrighta, Paula Dano, Andy’ego Serkisa, Johna Torturro, Petera Sarsgaarda i Jayme Lawson. Zapowiada się więc naprawdę ciekawie.

REKLAMA

A będzie tylko lepiej. Skoro zdjęcia już ruszyły, należy spodziewać się, że od tej pory regularnie będziemy częstowani przeciekami z planu. Z pewnością pojawią się też zdjęcia obsady w kostiumach i pełnym makijażu.

Premiera „The Batman” zaplanowana jest na czerwiec 2021 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA