REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Nowe szczegóły na temat Rodziny Addamsów. Wiemy, kto zagra w filmie

W latach 90. żadna filmowa rodzina nie mogła równać się z przerażającymi, zabawnymi i cudownie mrocznymi Addamsami. Dzieło rysownika Charlesa Addamsa doczekało się w tamtej dekadzie kilku aktorskich i animowanych adaptacji. Teraz rodzina Addamsów wraca na duży ekran w nowej animacji w gwiazdorskiej obsadzie.

05.06.2018
23:08
Rodzina Addamsów: Znamy pierwsze szczegóły fabuły i obsadę remake'u
REKLAMA
REKLAMA

Tytułowa familia została pierwszy raz powołana w latach 30. jako satyryczny odpowiednik idealnej amerykańskiej rodziny z XX wieku. Rysunki z Addamsami początkowo pojawiały się w pojedynczych panelach na łamach New Yorkera i pełniły rolę szybkich gagów.

Członkowie rodziny w większości nie mieli jeszcze cech charakteru, które znamy z późniejszych adaptacji. Filmowa formuła z lat 90. zrobiła na początku furorę, ale równie szybko wyczerpała się z powodu nadmiaru coraz gorszych sequeli i systematycznego odchodzenia od satyrycznych korzeni.

Nowa Rodzina Addamsów ma wizualnie przypominać oryginalne rysunki.

Reżyserią filmu zajmie się twórca Sausage Party, Conrad Vernon. Jego niepokorna, niegrzeczna i mocno surrealistyczna animacja przekonała szefów wytwórni MGM, że jest idealnym kandydatem na to stanowisko. Wspomoże go w tym zadaniu Greg Tiernan:

Greg i ja zawsze byliśmy fanami przeszłych wersji Rodziny Addamsów. Wygląd naszej animacji oparliśmy mocno na rysunkach genialnego Charlesa Addamsa. Film opowie historię pierwszego spotkania Morticii i Gomeza, założenia przez nich domu i rodziny. Unikalna opowieść i silna obsada z miejsca przyciągnęły mnie do tego projektu – powiedział Vernon.

REKLAMA

W obsada animacji nie brakuje hollywoodzkich gwiazd. W głównych rolach wystąpią Oscar Isaac i Charlize Theron. W pozostałych członków rodziny wcielą się Bette Midler, Chloë Grace Moretz, Finn Wolfhard i Nick Kroll. Antagonistką filmu będzie Margaux Needler, którą zagra Allison Janney.

Premiera Rodziny Addamsów zapowiadana jest na 11 października 2019 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA