REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. VOD

Szykujcie szable i ubierzcie się na czarno. Od dziś w HBO GO nowa wersja „Rodziny Addamsów”

„Rodzina Addamsów” sieje zamęt w HBO GO. Dzisiaj w bibliotece serwisu premiera animacji z zeszłego roku, której twórcy odświeżają znaną wszystkim dobrze opowieść o Gomezie, Morticii i ich najbliższych.

16.08.2020
11:30
Rodzina Addamsów HBO GO premiera
REKLAMA
REKLAMA

Myślisz, że twoi krewni są dziwni? To nie poznałeś chyba rodziny Addamsów. Nie, to przecież niemożliwe. Ta istnieje w popkulturze od 1938 roku. Do życia w formie satyry na XX-wieczny model rodziny powołał jej członków do życia rysownik Charles Addams. Od tamtej pory Addamsowie na stałe rozgościli się w zbiorowej świadomości. Na podstawie krótkich pasków komiksowych do dzisiaj powstawały seriale aktorskie i animowane, pełnometrażowe filmy, książki i gry komputerowe.

Opowieść o wyznającej dziwaczne wartości rodzince, wciąż rozbudza wyobraźnię widzów. Dlatego Gomez, Morticia, Wednesday, Pugsley i Fester regularnie goszczą w różnorakich mediach. Ostatnio na kanwę wzięli ją Conrad Vernon i Greg Tiernan. Duet twórców postanowił nieco odświeżyć znaną wszystkim historię i opowiedzieć ją od początku w formie pełnometrażowej animacji.

Animowana „Rodzina Addamsów” to kultowi bohaterowie w nowej odsłonie

Fabuła rozpoczyna się kiedy Gomez i Morticia Addamsowie szukają bezpiecznego miejsca, w którym będą mogli spokojnie żyć i wychować swoje dzieci. Po drodze zabierają ze sobą pacjenta szpitala psychiatrycznego i przyjmują go do siebie jako lokaja. Wymarzoną rezydencją okazuje się opuszczony zamek na obrzeżach New Jersey. To tam zamieszkają i będą wiedli szczęśliwy żywot zachwycając się otaczającym ich mrokiem, kurzem i pająkami.

Przynajmniej do czasu. Trzynaście lat później Gomez szykuje Pugsleya do męskiej inicjacji, która jest tradycją Addamsów, a Morticia próbuje odpowiadać na niewygodne pytania Wednesday. Jakby mieli za mało problemów, to lokalna gwiazda telewizji chce zamienić należący do nich teren w nowoczesne osiedle.

„Rodzina Addamsów” już w HBO GO

Jak z tej trudnej sytuacji wybrną Addamsowie? Możecie przekonać się już dzisiaj. Animacja właśnie wylądowała w HBO GO. A jeśli zdążyliście obejrzeć ją w kinie, to będzie to idealna okazja, aby sobie ją przypomnieć. Propozycja w sam raz na niedzielny wieczór z rodziną.

REKLAMA

„Rodzina Addamsów” od dziś dostępna w HBO GO. Film zostanie wyemitowany także w telewizji HBO o godz. 20:10.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA