REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale
  3. Dzieje się

"Rodzinka.pl" trafi na Netfliksa. Odcinki już niedługo pojawią się w serwisie

Polskie seriale trafiają na popularne serwisy streamingowe. Tym razem na Netfliksa zagości znany i lubiany serial "Rodzinka.pl" z udziałem m.in. Macieja Musiała, Małgorzaty Kożuchowskiej i Tomasza Karolaka. Kiedy możemy spodziewać się słynnej rodzinki na Netfliksie?

23.08.2023
8:42
Rodzinka.pl na netflix
REKLAMA

"Rodzinka.pl" to polski serial, który emitowany był na antenie TVP w latach 2011-2020. Produkcja opowiadała o perypetiach rodziców: Natalii Boskiej (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwiku Boskim (Tomasz Karolak) oraz ich dorastających dzieciach, których zagrali Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski i Mateusz Pawłowski.

REKLAMA

Rodzinka.pl trafi wkrótce na Netfliksa. Popularny serial emitowany był w TVP

Serial oparty na kanadyjskim formacie, doczekał się aż szesnastu sezonów. Telewizja Polska zakończyła jego nadawanie z powodu malejącej popularności. Z danych Nielsena wynikało, że ostatni sezon popularnego serialu oglądało średnio 857 tys. widzów, o 83 tys osób mniej, niż czternasty sezon. Jak wykazały badania, najpopularniejsze odcinki "Rodzinki.pl" to właśnie te znacznie starsze. Fani "Rodzinki.pl" będą mogli obejrzeć serial jeszcze raz, od początku, gdyż 31 sierpnia losy serialowej rodziny boskich trafią na Netfliksa.

Jeszcze do niedawna widzowie mogli też oglądać inny popularny polski serial na Netfliksie. Mowa o "Ranczu". Produkcja zniknęła z platformy pod koniec 2022 roku, gdyż wygasła umowa licencyjna między platformą i nadawcą publicznym.

REKLAMA

TVP pracuje nad nowym serialem, sitcomem dla młodzieży

Tymczasem Telewizja Polska pracuje nad nowym serialem dla młodych widzów. Będzie to sitcom "Tylko nie piątek". Choć nie będzie nawiązywać do fabuły "Rodzinki.pl ", ma spróbować przyciągnąć widzów z podobnej grupy docelowej. W planach jest 26 odcinków, które trafią na antenę TVP.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA