REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Twardziel Fronczewski w prologu serialu Rojst od Showmaksa

Rojst od Showmaksa intryguje coraz bardziej. Na platformie pojawił się prolog serialu, którego premiera już w niedzielę 19 sierpnia.

14.08.2018
20:11
ROJST Piotr Fronczewski
REKLAMA
REKLAMA

Premiera pierwszego odcinka serialu Rojst już 19 sierpnia. Oryginalną produkcję platformy Showmax promuje specjalny prolog. Klip wyreżyserowany przez Michała Marczaka znajdziecie pod tym linkiem.

Dziesięciominutowy prolog zdradza co nieco na temat klimatu panującego w serialu. Widzimy w nim między innymi odtwórców głównych ról, Andrzeja Seweryna i Dawida Ogrodnika, a także między innymi Zofię Wichłacz czy wspaniałego Piotra Fronczewskiego. W prologu pojawia się także Monika Brodka. Jeśli nie słyszeliście jeszcze świetnego coveru piosenki Wszystko, czego dziś chcę, który Brodka nagrała razem z producentem Agimem Dżeljiljim, sprawdźcie koniecznie.

ROJST Dawid Ogrodnik class="wp-image-191950"

Znalezienie odpowiednich, oryginalnych lokalizacji było dla twórców serialu Rojst szczególnie ważne. Akcja prologu dzieje się między innymi w tzw. piekiełku, mrocznym, tajemniczym hotelu. Możemy spodziewać się wielu tak intrygujących miejsc.

Rojst od Showmaksa - kogo zobaczymy w serialu?

Serial Rojst składać się będzie z 5 odcinków. Fabuła osadzona została w 1984 r., w mieście na południowym zachodzie Polski. Pewnego dnia dochodzi w nim do brutalnego morderstwa prostytutki i działacza partyjnego. Sprawą zajmie się dwójka dziennikarzy Kuriera Wieczornego - Witold Wanycz i Piotr Zarzycki. W tych rolach Andrzej Seweryn i Dawid Ogrodnik.

REKLAMA

W serialu wystąpią także m.in. Zofia Wichłacz, Agnieszka Żulewska, Magdalena Walach, Ireneusz Czop, Jacek Beler, Wojciech Machnicki, wspomniany Piotr Fronczewski oraz piosenkarz Marek Dyjak. Reżyserem i współautorem scenariusza, napisanego razem z Kasprem Bajonem, jest Jan Holoubek, operatorem zaś - Bartek Kaczmarek.

Premiera pierwszego odcinka serialu Rojst w niedzielę 19 sierpnia na platformie Showmax.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA