REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Roksana Węgiel ma konflikt z... wróżką. I choć to śmiesznie brzmi, to sprawa jest poważna

Wróżenie z kart może być dość nieprzyjemne w skutkach, o czym paradoksalnie przekonała się nie osoba, do której skierowana była wróżba, a wróżka stawiająca karty Tarota. Przepowiednie Anny Kempisty dotarły bowiem do kompletnie nimi niezainteresowanej Roksany Węgiel, która oburzona zarzuciła kobiecie złamanie kilku punktów z Kodeksu Wróżbity.

17.07.2023
14:08
Roksana Węgiel ma konflikt z... wróżką. I choć to śmiesznie brzmi, to sprawa jest poważna
REKLAMA

Roksana Węgiel w swoich wypowiedziach wielokrotnie wspominała o tym, że jest praktykującą katoliczką. Ostatnio o wokalistce było głośno za sprawą zaręczyn z 8 lat od niej starszym producentem muzycznym - Kevinem Mglejem. Do związku Roksany i Kevina odniosła się ostatnio wróżka Anna Kempisty, która na łamach tygodnika "Twoje Imperium" postanowiła zagłębić się w przyszłość młodych artystów i wyczytać z kart, co czeka ich za kilka lat. Praktyka ta nie spodobała się Roksanie, która ostro skrytykowała tarocistkę i wytknęła jej, że nie przestrzega obowiązującego jej Kodeksu Wróżbity.

REKLAMA

Roksana Węgiel skrytykowała wróżkę, która nieproszona przepowiedziała jej przyszłość na łamach tygodnika

Anna Kempisty, wróżka, tarocistka i psycholożka, która prowadzi swoje konto na Instagramie pod hasłem "Pomagam odkrywać przyszłość i szukać najlepszych rozwiązań", na prośbę tygodnika "Twoje Imperium" postanowiła wywróżyć Roksanie Węgiel i jej narzeczonemu przyszłość. Wróżba okazała się być jednak dla pary niezbyt przychylna:

Pani Roksana będzie odczuwać zazdrość w sercu, że pan Kevin ma dziecko z inną, ale sama nie jest jeszcze gotowa na macierzyństwo. Dla niej ważniejsze są sukcesy i kariera. Choć tych dwoje może zapragnąć wspólnego potomka, to nie będzie dobry plan, bo karty tarota pokazują rozstanie

- wywróżyła Anna Kempisty.

Na przepowiednię wróżki odpowiedziała sama niezainteresowana. Oburzona Roksana przypomniała kobiecie o Kodeksie Wróżbity; okazuje się bowiem, że Anna Kempisty, godząc się na publikację wróżby w gazecie, złamała przynajmniej 3 punkty regulaminu, które mówią o: niewróżeniu bez wyraźnej zgody, nieujawnianiu osobom trzecim wyniku wróżby i niezachowaniu w związku z tym tajemnicy, a także nieprzechwalaniu się przepowiedniami, gdyż prawdziwy wróżbita nie pracuje dla sławy.

REKLAMA

Kochana wróżko Anno Kempisty, radzę zapoznać się z kodeksem wróżbity, szczególnie zwrócić uwagę na trzy pierwsze punkty. Na przyszłość - nie życzymy sobie stawiania żadnych tarotów, a pani zalecam praktykowanie rumpologii 

- podsumowała Roksana.

Wokalistka przyznała, że odniosła się do sprawy ze względu na to, że wróżenie z kart jest sprzeczne z jej wiarą i wartościami, dlatego też nigdy nie skorzystałaby z usług wróżki. Trudno się zatem dziwić, że Roksana, jako praktykująca katoliczka i głęboko wierząca osoba, tak ostro zareagowała na niechcianą wróżbę w tygodniku. Nieprzyjemna sytuacja godzi bowiem w jej wyznawane wartości, a także w wizerunek, który piosenkarka buduje od lat.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA