REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki

Rozdajemy książki „Minecraft: Crafting, czary i świetna zabawa”. Nurtuje nas tylko jedna kwestia…

Minecraft to fenomen. To zjawisko. To społeczność. W oparciu o tę grę powstały już dziesiątki prac magisterskich, setki materiałów telewizyjnych oraz tysiące publikacji. Od jakiegoś czasu w polskich sklepach możecie zakupić książkę braci Danowskich pod tytułem „Minecraft: Crafting, czary i świetna zabawa”. Mamy dla was pięć egzemplarzy tego tytułu. Wystarczy, że wytłumaczycie nam jedną, nurtującą nas kwestię.

29.10.2014
18:38
Rozdajemy książki „Minecraft: Crafting, czary i świetna zabawa”. Nurtuje nas tylko jedna kwestia…
REKLAMA
REKLAMA
Minecraft Crafting, czary i świetna zabawa 1

Książka „Minecraft: Crafting, czary i świetna zabawa” to kompletne kompendium wiedzy na temat gry, które będzie idealne dla początkujących oraz średniozaawansowanych graczy. Jakub i Bartosz Danowscy opisują w swojej publikacji wszystko, co związane z tytułem – fenomenem. Skupiają się nie tylko na samej rozgrywce, ale również takich elementach jak pobieranie gry czy pierwsza instalacja. Kroczek po kroczku książka wprowadza do elastycznego, kwadratowego świata nawet prawdziwych laików, którzy boją się komputera jak ognia.

Oczywiście „Minecraft: Crafting, czary i świetna zabawa” obejmuje również tematy, którymi zainteresowani są bardziej doświadczeni kreatorzy. Mamy tutaj strony poświęcone wgrywaniu modyfikacji, skórkom, komendom oraz poleceniom czy oczywiście Portalowi Netheru. Z każdą kolejną kartką publikacja obejmuje coraz bardziej wymagające aspekty rozgrywki, czyniąc z posiadacza mistrza Minecrafta. Książka jest przy tym bardzo ładnie wydana, posiada mnóstwo ilustracji, a nawet bardzo przydatny skorowidz. To pod nim znajdują się wszystkie hasła tematyczne wraz z numerami stron.

Co zrobić, aby wygrać egzemplarz „Minecraft: Crafting, czary i świetna zabawa”? To bardzo proste. Wystarczy odpowiedzieć w komentarzu na pytanie: dlaczego Minecraft cieszy się tak ogromną popularnością na kanałach YouTube?

REKLAMA

Minecraft to najchętniej oglądana gra przez polskich użytkowników sieci. Co takiego jest w tej produkcji, że materiały jej poświęcone posiadają większą liczbę wyświetleń niż analogiczne filmy poświęcone Assassin’s Creed czy Call of Duty? Umówimy się przecież – na pewno nie chodzi tutaj o grafikę. Co jest takiego w Minecrafcie, że codziennie jest oglądany przez masę osób? Pośród odpowiedzi wybierzemy najciekawsze i najcelniejsze, nagradzając je książkami. Nie ma znaczenia, czy napiszecie elaborat, czy odpowiecie w jednym zdaniu. Interesuje nas wytłumaczenie fenomenu. Jak to zrobicie – to już wasza sprawa.

Pamiętajcie, aby podać poprawny adres e-mail. To za jego pomocą będziemy kontaktować się ze zwycięzcami. Zwycięzców wybierzemy w piątek 31 października po godzinie 20:00. Macie więc czas do najbliższego piątku do godziny 19:59, aby zdobyć nas swoimi odpowiedziami. Umieszczajcie je w komentarzach pod tym tekstem!

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA