REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Ryan Reynolds zrobi z twórcami Deadpoola adaptację filmową gry planszowej

Deadpool sprawił, że Ryan Reynolds nabrał impetu w Hollywood. Aktor, wcielający się w niepoprawnego politycznie antybohatera, pracuje już nad nowym filmem i nie chodzi tutaj o dubbing w Detektywie Pikachu.

23.01.2018
20:10
deadpool ryan reynolds
REKLAMA
REKLAMA

Ryan Reynolds nie jest świeżakiem w Hollywood, ale dopiero w ostatnich latach zrobiło się o nim naprawdę głośno. Wszystko za sprawą najemnika z niewyparzoną gębą rodem z komiksów Marvela, aczkolwiek na sukces trzeba było poczekać parę lat. Debiut tej postaci w X-Men Geneza: Wolverine pomińmy litościwie milczeniem.

Na szczęście już solowy film o przygodach Deadpoola w kategorii R okazał się strzałem w dziesiątkę. Obraz zarobił więcej niż inne filmy w uniwersum X-Men, które kierowano do młodszej widowni. Pokochali go fani i krytycy. Nic dziwnego, że markujący go swoją twarzą aktor złapał wiatr w żagle.

Ryan Reynolds nakręci teraz adaptację gry planszowej Clue.

Kultowa planszówka firmy Hasbro, która znana jest też pod nazwą Cluedo, po raz pierwszy została przełożona na język kina w 1985 roku. Komediowy film o rozwiązywaniu zagadki tajemniczego morderstwa w Polsce znany był pod tytułem Trop.

W obrazie pierwszej adaptacji gry wystąpili: Eileen Brennan, Tim Curry, Madeline Kahn, Christopher Lloyd, Michael McKean, Martin Mull i Lesley Ann Warren. Po ponad trzech dekadach historia z Clou zostanie opowiedziana na nowo.

Jak na razie otwartym pytaniem jest, w którego z bohaterów Clue wcieli się odtwórca roli Deadpoola.

REKLAMA

Wiemy za to, że Clue będzie pierwszym projektem powstałym na bazie partnerstwa wytwórni Fox i należącej do Reynoldsa firmy Maximum Effort. W dodatku aktorowi i producentowi w jednym pomogą scenarzyści, z którymi już wcześniej współpracował i to z sukcesami.

Za scenariusz nowej wersji Tropu będą odpowiadali Rhett Reese i Paul Wernick, którzy spotkali się wcześniej z Reynoldsem przy Deadpoolu. Możemy liczyć na błyskotliwe dialogi bawiące do łez. Ciekawe, czy remake podobnie jak jego pierwowzór trafi do kin w trzech wersjach różniących się zakończeniem…

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA