REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Sacha Baron Cohen wącha majtki i kpi z Donalda Trumpa w zwiastunie filmu „Borat 2”

Informacja o powrocie Borata Sagdijewa, bohatera wykreowanego przez Sachę Barona Cohena, ucieszyła fanów brytyjskiego komika na całym świecie. Dziś do sieci trafił oficjalny zwiastun „Borata 2”.

01.10.2020
17:57
sacha baron cohen borat 2 zwiastun
REKLAMA
REKLAMA

Kiedy na jaw wyszła informacja o tym, że sequel głośnego filmu Sachy Barona Cohena pt. „Borat: Podpatrzone w Ameryce, aby Kazachstan rósł w siłę, a ludzie żyli dostatniej” jest już gotowy i niebawem brytyjski komik ogłosi jego premierę, internet oszalał. Od tamtej pory fani poczucia humoru Cohena śledzą każdą wzmiankę na temat „Borata 2”.

„Borat 2”: jaki będzie tytuł? Kiedy premiera?

Najbardziej uważni z nich mieli pewnie okazję zapoznać się z plotką o tytule nowej części — nieoficjalnie pojawiła się informacja, jakoby brzmiał on ... „Borat: Gift of Pornographic Monkey to Vice Premiere Mikhael Pence to Make Benefit Recently Diminished Nation of Kazakhstan”.

Informacja ta pojawiła się w miniony weekend na portalu „The Film Stage” i przez chwilę widniał również na stronie Amerykańskiego Stowarzyszenia Scenarzystów, skąd po paru godzinach zniknął.

Nieoficjalnie wiadomo też, że w „Boracie 2” epizodyczne role mają odegrać m.in. Mike Pence oraz Rudy Giuliani, a fabuła w dużej mierze będzie się koncentrować na kontaktach prezydenta USA Donalda Trumpa ze skazanym za przestępstwa na tle seksualnym Jeffreyem Epsteinem. Z uwagi na tematykę, nie dziwi fakt, że premiera nowego filmu Cohena w serwisie Prime Video odbędzie się jeszcze w październiku (a konkretnie — 23.10), czyli tuż przed listopadowymi wyborami prezydenckimi w Stanach Zjednoczonych.

„Borat 2”: w sieci właśnie zadebiutował zwiastun

To, co jest pewne, to zwiastun „Borata 2”, który oficjalnie zadebiutował dziś w internecie. Widzimy w nim Sachę Barona Cohena w najlepszej formie — jako Borat Sagdijew komik ponownie wspina się na wyżyny swojego absurdalnego (i nieco obrzydliwego) humoru, po raz kolejny pokazując, że nie istnieje właściwie żaden temat, którego nie byłby w stanie obśmiać. Zresztą, sami zobaczcie:

REKLAMA

„Borat 2” od 23 października w serwisie Amazon Prime Video

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA