REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka /
  3. Dzieje się

Ciepło, cieplej, Salt Wave Festival 2020. Już w te wakacje nad Bałtykiem zagrają Parov Stelar, schafter i Ralph Kaminski

Choć do lata jeszcze daleko, możecie już poczuć ciepłe promienie słoneczne i usłyszeć szum fal. Wszystko za sprawą pierwszego ogłoszenia artystów, którzy wystąpią w sierpniu na Salt Wave Festival 2020, w Jastarni. 

05.02.2020
12:00
salt wave festiwal 2020 lineup
REKLAMA
REKLAMA

Salt Wave Festival rusza z drugą edycją. W tym roku również pożegnamy lato na chilloucie przy akompaniamencie szumu morza i doskonałych muzycznych dźwięków. Impreza odbędzie się na lotnisku, w bezpośrednim towarzystwie plaży, nieopodal Jastarni, na Półwyspie Helskim.

Salt Wave Festival 2020 to dwa dni (21-22.08.2020), w trakcie których nigdzie nie musicie się spieszyć, a czas umili wam muzyka polskich i zagranicznych artystów.

Na razie poznaliśmy trzy gwiazdy, które zagrają podczas tegorocznej edycji. Jeśli kojarzycie takie utwory jak All Night, The Sun, The Burning Spider, Hot Coffe, Pub, Autobusy czy Zawsze, to jesteśmy w domu. A jeżeli nie, to odpalajcie szybko w streamingu Parova Stelara, schaftera i Ralpha Kamińskiego – to właśnie oni między innymi wystąpią na Salt Wave Festival 2020 na Lotnisku Jastarnia.

Salt Wave Festival 2020 lineup – gwiazdy festiwalu:

Parov Stelar

Kiedy: 22 sierpnia 2020 roku
salt wave festival 2020 lineup

Austriak, DJ i jedna z największych współczesnych gwiazd występująca na wielu światowych festiwalach, takich jak Coachella. Pod pseudonimem Parov Stelar kryje się Marcus Fuereder, który w branży określany jest twórcą nowego gatunku – electro swing. Jego muzyka to połączenie elektroniki, jazzu, bluesa, wymykające się szufladkom. W 2019 roku Parov Stelar wydał najnowszy album, EP-kę „Voodoo Sonic”, będącą początkiem trylogii. Kolejne części, 2. i 3., mają ukazać się właśnie w tym roku.

schafter

Kiedy: 21 sierpnia 2020 roku
salt wave festiwal 2020 artyści

Objawienie polskiej sceny hip-hopowej. Ten 17-latek (!) łączy w swojej muzyce rap z chilloutem, opakowując ją w teksty trafnie diagnozujące współczesność. W ubiegłym roku jego płyta „audiotele” szturmem zdobyła listy przebojów. „Audiotele” to 17 utworów, w tym singiel Hot Coffee. Na płycie wystąpili Taco Hemingway, Żabson, Belmondo, Ras, Młody Dzban i Oki, a także producenci: Pejzaż, Night Marks, Urb, nee, Sergiusz i TEF. Za ponad połowę produkcji odpowiada sam schafter.

Ralph Kaminski

Kiedy: 21 sierpnia 2020 roku
salt wave festival 2020

Wokalista, autor tekstów i kompozytor. Jego autorska muzyka to mieszanka popu, muzyki filmowej z wykorzystaniem fortepianu i skrzypiec. Najnowsza płyta Ralpha Kamińskiego pt. „Młodość” ukazała się w listopadzie 2019 roku i zyskała uznanie fanów oraz krytyków.

REKLAMA

Kolejne ogłoszenia artystów już niebawem.

Więcej o Salt Wave Festival 2020 dowiecie się ze strony festiwalu. Bilety (na jeden dzień lub dwa) w cenie od 99 zł znajdziecie tutaj.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA