REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka
  3. Dzieje się

Sanah nową rekordzistką. Jako pierwsza Polka wyprzedała PGE Narodowy

PGE Narodowy po raz kolejny wyprzedany. Tym razem autorką zamieszania jest piosenkarka sanah, która na scenie zagra dla ponad 60 tys. osób. Nie dość, że spełniło się marzenie wokalistki, to jeszcze udało jej się pobić rekord. sanah jest bowiem pierwszą Polką, której udało się wyprzedać cały stadion w Warszawie.

28.06.2023
18:08
sanah nową rekordzistką. Jako pierwsza Polka wyprzedała PGE Narodowy
REKLAMA

sanah za kilka miesięcy wyruszy w swoją wyjątkową trasę koncertową "Uczta nad ucztami". Wyjątkową, bo wszystkie swoje trzy koncerty na trasie zagra na trzech stadionach. Pierwszym przystankiem będzie Chorzów, gdzie wokalistka pojawi się już 15 sierpnia. Kolejny koncert zagra w Gdańsku 8 września, a finał trasy odbędzie się w Warszawie 22 września. Okazało się, że chętnych na muzyczne wydarzenie nie brakowało, co skutkowało tym, że niemal wszystkie bilety zostały wyprzedane. Kiedy sanah podzieliła się na Instagramie informacją, że cały stadion PGE Narodowy został wyprzedany, okazało się, że artystka ustanowiła nowy rekord.

REKLAMA

sanah wyprzedała PGE Narodowy. Dokonała tego jako pierwsza Polka

Wymarzyłam coś na moich 5 urodzinach. Dopiero dziś, tak trochę nieśmiało, ale chciałabym spróbować zrealizować to marzenie. Nieśmiało, ale jednak…zapraszam Was na STADIONY!!!
PS. Gdyby nie to nieustanne wsparcie, które codziennie dostaję od Was, dziś nie byłabym taka odważna. Dziękuję Wam moi kochani najukochańsi!

- brzmi opis trasy "Uczta nad Ucztami".
REKLAMA

Wygląda na to, że marzenie pięcioletniej sanah właśnie się spełnia i z pewnością pozostawi ślad w muzycznej historii. Do tej pory cały PGE Narodowy udało się wyprzedać tylko dwóm osobom: Dawidowi Podsiadle i Taco Hemingwayowi, którzy we wrześniu 2019 roku zagrali koncert dla ponad 60 tys. osób, a sam Podsiadło pobije rekord raz jeszcze już w sierpniu 2023 roku - na jego koncercie ma pojawić się niemal 80 tys. osób. Do rekordzistów w tym roku dołączy sanah, której jako pierwszej Polsce udało się wyprzedać cały PGE Narodowy. Autorka hitów "Ale jazz!", "kolońska i szlugi" czy "Marcepan" zaśpiewa w Warszawie dla około 60 tys. fanów, a na całej trasie - dla 170 tys. osób.

sanah wyprzedała cały PGE Narodowy
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA