REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV

Czas wrócić do poszukiwania miłości. Już dziś premiera 3. sezonu „Sanatorium miłości” TVP

„Sanatorium miłości” to jeden z najpopularniejszych programów wyprodukowanych przez TVP w ostatnich latach. Już dziś publiczny nadawca zaprezentuje swoim widzom premierowy odcinek 3. serii show, który poświęcony jest poszukiwaniu miłości przez seniorów. Gdzie można go obejrzeć?

03.01.2021
17:00
sanatorium miłości 3
REKLAMA
REKLAMA

„Sanatorium miłości” zadebiutowało na antenach Telewizji Polskiej w styczniu 2019 roku i z miejsca podbiło serca widzów. Prowadzony przez Martę Manowską program reality show w dwóch dotychczasowych odsłonach pokazywał losy dwunastu osób (sześciu kobiet i sześciu mężczyzn) w wieku powyżej 60 lat. W trakcie dwóch tygodni spędzonych w sanatorium „Równica” w Ustroniu uczestnicy brali udział w rozmaitych wyzwaniach i aktywnościach mających na celu lepsze poznanie siebie nawzajem. I, koniec końców, odnalezieniu prawdziwej miłości.

W październiku zeszłego roku poprzednie sezony zaczął pokazywać również serwis Netflix (program można oglądać online również za sprawą TVP VOD). Kwestią czasu było więc ogłoszenie następnej serii.

Nowy odcinek „Sanatorium miłości” zadebiutuje już dziś. Widzów czeka kilka niespodzianek, choć akurat Marta Manowska wciąż pełni rolę prowadzącej.

Widzowie Telewizji Polskiej spotkają natomiast dwunastkę zupełnie nowych uczestników, bo w tegorocznej edycji show wezmą udział Anna, Andrzej, Zbigniew, Halina, Edward, Jadwiga, Wiesław, Janina, Władysław, Krystyna, Zdzisław i Teresa. Odbiorcy zostaną też zaproszeni do śledzenia wydarzeń rozgrywających się w innej lokalizacji niż dotychczas. W 3. sezonie Ustroń zastąpi bowiem Polanica-Zdrój położona w województwie dolnośląskim.

Według zapowiedzi producenta w nowych odcinkach pojawią się też osoby znane z dużego i małego ekranu oraz osobowości telewizyjne, co zaowocuje ujawnieniem się niezwykłych talentów u seniorów biorących udział w programie. Niespodzianek ma być jeszcze więcej, ale twórcy „Sanatorium miłości” nie chcą przedwcześnie zdradzać szczegółów. Jedno jest jednak pewne – fani tego optymistycznego i ciepłego programu z pewnością ponownie będą śledzić z zapartym tchem poszukiwanie drugiej połówki przez uczestników.

REKLAMA

Premierowy odcinek „Sanatorium miłości” obejrzycie już dziś na TVP1 od godz. 21:15. Po jego emisji Telewizja Polska pokaże kulisy jego powstawania.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA