REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się
  3. Dramy

Drama Fabijańskiego z Rafalalą brzmi jak filmowy scenariusz. O co chodzi? Tłumaczymy aferę

Sebastian Fabijański rozstaje się z Maffashion i twierdzi, że jest szantażowany przez Rafalalę. Można rzec: dzień jak co dzień w showbizie, a jednak nie do końca, bo ta dziwaczna historia miejscami brzmi tak abstrakcyjnie, że aż kuriozalnie.

05.07.2022
21:11
sebastian fabijański rafalala maffashion szantaż instagram
REKLAMA

Dołącz do Amazon Prime z tego linku, skorzystaj z promocji (30 dni za darmo) i kupuj taniej podczas pierwszego Amazon Prime Day w Polsce.

Zaczęło się w marcu tego roku. Rafalala, transpłciowa celebrytka, skandalistka, performerka, aktorka teatralna i autorka teatralnych sztuk, pochwaliła się na swoim instagramowym profilu nagraniem, w którym jadą wraz z Sebastianem Fabijańskim jego BMW. Kolejne wspólne nagranie pojawiło się już na koncie aktora - podpis pod filmem sugerował, że jest to... element promocji filmu "Inni ludzie" Aleksandry Terpińskiej na podstawie książki Doroty Masłowskiej.

Forma promocji wydawała się niektórym dość nietypowa, a wieści o niej szybko dotarły do reżyserki, która stanowczo zaprzeczyła, by miała z tym coś wspólnego. Wówczas Fabijański przyznał, że nie konsultował z nikim tego działania. "A powinienem, bo pomysł… kontrowersyjny jak widać".

REKLAMA
Instagram Fabijańskiego

Wkrótce potem aktor wydał oświadczenie, w którym mogliśmy przeczytać:

Sprostowanie! Akcja, którą zapewne już znacie, nie była zlecona przez produkcję i dystrybutora filmu "Inni ludzie". Był to mój pomysł, który się zrodził w trakcie rozmów nad innym projektem artystycznym i zupełnie spontaniczna akcja.

Chciałbym jednocześnie przeprosić produkcję za to, że nie skonsultowałem swojego pomysłu. PS.: najważniejsze w tym pomyśle było to: "Tylko miłość jest w stanie zbawić nas od zła tego świata, jeżeli w porę potrafimy ją dostrzec". A nie potrafimy. Love.

Fabijański i Rafalala: ciąg dalszy

Na tym się nie skończyło. Teraz aktor ujawnił, że "artystyczny projekt", który dotychczas nie ujrzał światła dziennego, nigdy nie zostanie opublikowany. Wyjawił też, że od pewnego czasu jest szantażowany - i opublikował kolejne oświadczenie.

sebastian fabijański rafalala maffashion szantaż instagram class="wp-image-1988515"
Sebastian Fabijański - Instagram

Zapytana przez serwis Plotek.pl Rafalala odpowiedziała: "Bardzo lubię Sebastiana i ma moje pełne wsparcie. Jeśli ktoś go szantażuje, to absolutnie powinien się przeciwstawić. Niestety nie wiem, o kogo chodzi… Może dowiemy się, kiedy Sebastian tę osobę wymieni".

W międzyczasie media zaczęły informować, że Sebastian Fabijański rozstał się z Maffashion (Julia Kuczyńska, z którą ma syna - Bastiana), która w końcu przyznała, że to prawda. Niektórzy wiążą to z sytuacją z Rafalalą. Informatorzy serwisu Pudelek przekonują:

REKLAMA

Sebastian próbował odreagować trudną sytuację w związku imprezowaniem. Efektem była sytuacja z Rafalalą, u której Sebastian wylądował po imprezie. Podobno stało się to pod wpływem środków odurzających.

Nie bez znaczenia wydaje się fakt, że Rafalala w przeszłości dopuszczała się zachowań noszących znamiona przemocy słownej i fizycznej, a do tego lubiła ujawniać informacje o swoich spotkaniach ze znanymi osobami. Swego czasu głośno było o raperze Belmondo, który w tajemniczy sposób trafił do jej wanny. Za publikację wulgarnych słów groziła mu ujawnieniem jego sekretów. Wcześniej sama przyznała, że szantażowała popularnego piłkarza, a przez romans z nią miał też rozpaść się związek klawiszowca Afromental z Eweliną Lisowską. Spora szansa, że Fabijański znalazł się w podobnej sytuacji, ale - w przeciwieństwie do pozostałych - zamierza załatwić sprawę na drodze prawnej. Słusznie.

Disney+ zadebiutował w Polsce. Tutaj kupisz go najtaniej.

Publikacja zawiera linki afiliacyjne Grupy Spider's Web.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA