REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Seks, lateks, pośladki i pejcze. Pierwszy zwiastun "Nimfomanki" Larsa von Triera

Lars von Trier to duński reżyser odpowiedzialny za takie filmy jak "Antychryst", "Tańcząc w ciemnościach" czy "Melancholia" oraz niepokojący serial "Królestwo". Von Trier uchodzi w środowisku filmowym za twórcę kontrowersyjnego i nie bojącego pokazać się dosadnych scen przemocy i seksu. Za swoje filmy był czterokrotnie nominowany do Złotej Palmy, a dwa razy miał zaszczyt odebrać tę prestiżową nagrodę.

25.11.2013
9:21
Seks, lateks, pośladki i pejcze. Pierwszy zwiastun „Nimfomanki” Larsa von Triera
REKLAMA

Lada chwila, bo już na początku 2014 roku (polska premiera zapowiedziana jest na 10 stycznia 2014 roku) będziemy mogli zobaczyć w kinach kolejny obraz tego reżysera. "Nimfomanka" to produkcja opowiadająca o kobiecie, którą uzależnienie od seksu zepchnęło na margines społeczeństwa. Podczas filmu usłyszymy historię jej (erotycznego) życia opowiadaną człowiekowi, który ją uratował.

REKLAMA

Do sieci trafił niedawno pierwszy trailer filmu Larsa von Triera. Nie ma co zaprzeczać - jak zwykle dostaniemy mocne, brutalne i niebezpieczne obrazy. Sceny seksu bez wątpienia będą mogły konkurować z tymi z "Życia Adeli" (recenzja tutaj). Czy jest na co czekać? Jeśli tylko nie spodziewamy się taniej pornografii na wielkim ekranie, na pewno tak.

Zobacz też plakaty promujące film lub obejrzyj ostatni film Larsa von Triera, "Melancholia", na VOD.pl!

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA