REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

„Seks w wielkim mieście” powraca za sprawą HBO Max. Zdjęcia ruszą wiosną tego roku

Miliony widzów na całym świecie z niecierpliwością wyczekiwały tej informacji. HBO Max oficjalnie potwierdziło, że powstanie kontynuacja kultowego „Seksu w wielkim mieście”. Zdjęcia do „And Just Like That” mają ruszyć wiosną tego roku w Nowym Jorku.

11.01.2021
9:47
seks w wielkim miescie hbo max
REKLAMA
REKLAMA

Na zdominowanym przez Netfliksa rynku VOD, co chwilę próbują zaistnieć inne serwisy streamingowe. Jak pokazuje przykład Quibi, które skończyło nadawanie dosłownie chwilę po swojej premierze, wcale nie jest to łatwe. HBO Max trzyma jednak kilka asów w rękawie. Jego włodarze postanowili bowiem stawiać na sprawdzone i lubiane tytuły. Już od dawna mówi się o specjalnym odcinku „Przyjaciół” z aktorami, mającymi po latach wspominać swoją pracę na planie produkcji, a w planach od jakiegoś czasu jest również reboot „Czystej krwi”. Pod koniec 2020 roku dowiedzieliśmy się, że to nie wszystkie nadchodzące powroty.

Chwilę przed świętami Bożego Narodzenia pojawiły się informacje, jakoby HBO Max planowało zrealizować kontynuację „Seksu w wielkim mieście”.

Oryginalna seria przedstawiała losy czterech zaprzyjaźnionych mieszkanek Nowego Jorku, które wspólnie przeżywały swoje rozterki miłosne i dużo dyskutowały o życiu erotycznym czy sytuacjach, które je spotykają. Na przełomie wieków produkcja cieszyła się niesamowitą popularnością. W ciągu sześciu lat (seria wystartowała w 1998 roku, a skończyła się w 2004) powstały 94 odcinki, a potem nadszedł czas na dwie filmowe kontynuację i serialowy prequel. Teraz otrzymamy serialowy sequel.

Platforma oficjalnie już potwierdziła, że przyjdzie nam ponownie spotkać się z uwielbianymi przez miliony bohaterkami. Niestety nie wszystkimi. Jak bowiem podają zagraniczne źródła, Kim Cattrall nie powróci do roli Samanthy. W serialowym sequelu zatytułowanym „And Just Like That” zobaczymy więc przygody Carrie, Mirandy i Charlotte, które już nie jako 30-latki, ale 50-latki będą mierzyć się z sercowymi rozterkami i próbować radzić sobie w codziennym życiu w Nowym Jorku.

REKLAMA

Zgodnie z podanymi informacjami, „And Just Like That” będzie składać się z 10 odcinków, a każdy z nich ma trwać około pół godziny. Zdjęcia do produkcji ruszą już późną wiosną 2021 roku.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News. 

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA